AVUKATLARDAN GELEN DOSYALAR

Bize gelen dosyaların hemen hepsinin avukatı var; mesala Selay Tozkoparan, birden fazla avukatı var..Kesinleşen  toplam adli para cezası 159.000 TL.Tozkoparan film yapımcısı ve medya reklamcısı..Avukatları ona adli para cezasını veya borcu ödemekten başka çareniz yok diyordu. Bize geldi, bir gün sonra infazı durdu ve kararı temyiz edildi. Özgür kalır kalmaz ilk işi Newyork’a uçmak oldu, bugünlerde Venedik’te.

SELAY TOZKOPARAN’IN GÖREV ALDIĞI FİLİMLER

Tozkoparan’ın herkes gibi 2008 yılında işleri bozuldu. Eski dostları borçlarını ödeyemediği için onu suçladı; bütün işlerin bozulanların başına gelenler onun da başına geldi..
Selay Tozkoparan sadece özgür kalmadı; 300.000 TL lik icra takibinden de 75.000 TL ile ibra edildi. Tozkoparan’ın davaları devam ediyor.

KOSİAD avukatları son günlerde bir başka ünlünün, Mesut Yılmaz dönemi bakanlarından birinin Silivri Cezaevindeki oğlunun davalarını takip ediyor. Bakan oğlu oyuna gelip malvarlığını kaybetmiş..Karşılıksız çeklerden de hapse girince oyuna getirenler rahat bir nefes almış..Davası bize henüz geldi..

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: