FUTBOLCU

Bedava Futbolcu Avukatlığı

Yunus Çelikay, Sivas Spor Kalecisi Korcan Çelikay’ın babasıdır. Yunus Çelikay’ı  basketçi, ekim2510;  daha doğrusu toplantılara katılan herkes çok iyi tanır..  Yunus Çelikay Basketçi’nin düzenlediği son toplantıya, şu önemli adamların katıldığı, katılmış, ancak toplantı devam ederken aldığı bir kötü haber üzerine ayrılmak zorunda kalmıştır.

Yunus Çelikay, KOSİAD’IN kurucusu ve en büyük destekçisidir, kimseye bedava iş gördürmez.. 2008 krizinden etkilenmesine rağmen halen bir kaç şirketi faaldir, namerde muhtaç değildir, bizim de bedava avukatlığımıza ihtiyacı yoktur. Oğlu Korcan Çelikay 23 yaşında, profesyonel bir futbolcudur, ağabey İlhan Çelikay’da öyle..Çek mağdurlari Sitesinde dedikodu yapan can_35 nickli zat gördüğünüz gibi halt etmiş..

can_35 ve yandaşları dedikodu yapmakta, desteksiz atmakta çok maheretliler, ama Basketçi dürüst bir adamdır..basketçi’nin hatası kullanıldığının farkında olmayışı, o da bu sitede geçmişte yorum yapan onlarca kişi gibi birgün anlayacak; en son ekim2510 un anladığı gibi..

BEN BİR BEDEL ÖDEMEDİM KORCAN’IN AVUKATLIĞINI YAPTIĞIM İÇİN, SÖYLE DE ÖĞRENELİM NE BEDEL ÖDEMİŞİZ  can_35…

Ne oldu beğenemedin mi oflunun hikayesini.Canı yanmış mağdurun hikayesi, futbolcu avukatlığını bedava üstlenip reklamı bedavaya getirmeye benzemez.Buna çalışırsan reklam yerine bedel ödersin.

show more show less

Bu can_35 yalan ve iftiralarına devam ediyor. yalan ve iftiranın suç olduğunu bilmiyor olacak..Sitesinin baş köşesinde avukat meslekdaşlarımız var onlara sorsun. Bakınız ekim2510 gibi vefakar bir adama nasıl çamur atıyor..

Hasan Sığırcıya da delikanlılığına da bir şey dediğimiz yok.Şimdi şu sitenin bulunduğu durumu gördükten sonra ekm 2510 a bir şey söylemekte hakkımız yok mu ?Onlar pra pul istemedi de Basketçi mi istedi?O da benden bi şey istemedi.Ben duymadım.Yani bununla ne alakası var?Ama ekm 2510 un birilerinden başka sey istediğini duydum.Daha açık konuşayım:Eşi hapiste olan bir bacımızla konuşmalarını dutunca sok oldum.Kadıncığaza facebook ta yazılanları duyunca ben kızardım.Şimdi gece yarısı siteye girip, ümitlerin en yeserdiği yerde darbe yapacaksın.İşte sitenin durumu,Kim diyebilir her seyin eskisi gibi olduğunu.

show more show less

3 Responses to “FUTBOLCU”

 1. muşlu_35 Says:

  ne oldu cüneyt sizin tabiatınızda var insanları engellemek işinize gelmiyor deilmi

 2. vezir38 Says:

  herkes her şeyi biliyor rahmi abi fakat niye daha peşinden koşuluyor anlamış deilim o sitede bir kişi dahi çekindigin den ekm2510 savunamadı bu da benim çok zoruma gidiyor o kadar emeklerinden sonra benimde basketci abiye hiç bir sözüm yoktur benim sözüm sanal görünmeyen ve bu işin bitmek istemesini istiyenlerdir

 3. vezir38 Says:

  rahmi abi bu can _35 denen cüneyt olmasın

  alperen veziroglu


Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: