ÇEK MAĞDURLARININ ENGELİ

Çek Mağdurlarının Önündeki En Büyük Engel cekmagdurları.com Sitesidir.

Karşılıksız çek cezaları konusunda aydınlanma bu site ile(rahmiofluoglu.wordpress.com) başladı. cekmağdurları.com sitesi benim yazılarımı aylarca sitede baş köşede yayınladı. Bir yıl önce bu sitede bana hergün teşekkür yazıları yazılıyor, yazılarım üzerine yorumlar yapılıyordu.

Bu site sakinlerinin hedefi çek mağdurları arasında saygın bir yer edinmekmiş meğer; bu hedefe ulaştıklarını sandıkları anda, ortada hiç bir neden yokken benim sitede duran yazılarımı kaldırdılar. Burhan İşcan’ı baş köşeye oturttular. Bir sürede onu kullandılar ve sonra onuda sildiler. Hedefe, çıkarsal hedeflerine ulaşmak için etik olsun olmasın her türlü yolu denemekte bir sakınca görmüyorlardı.

Bunlar aslında çek mağdurlarının önünü açacak hiç bir olumlu iş yapmadılar.

Aksine siteye giren çek mağdurlarını gereksiz işlere yönlendirerek iş yapıyor göründüler. Mağdurları faks çekmeye, telefon etmeye, mail göndermeye yönlendirdiler. Bu işler ayarında, yerinde ve sırasında yapıldığı zaman yararlı işlerdir, ama bunlar işin tadını kaçırdılar, işi taciz derecesine tırmandırdılar. İkaz ettik durun yapmayın diye dinlemediler.

Bu densizliklerine devam ediyorlar, daha dün bir saat içerisinde birbirine tezat iki halt ettiler. İlkinde CHP  vekillerine, yöneticilerine telefon, mesaj çekme çağrısı yapıldı, bu girişimlerinin gereksizliğini biz deşifre edince bu kez CHP nin Anayasa Mahkemesine başvurduğunu duyurdular.

BU ADAMLAR BAŞKALARININ YAPTIKLARININ ÜZERİNE OTURMA PEŞİNDELER

Başka sitelerde çıkan yazıları kendi yorumları imiş gibi sitelerinde yayınladılar. Cuneyt Özdemir adalet.org sitesinde hakimlerin ve avukatların yaptıkları yorumları kendi sitelerinde kendi yorumu imiş gibi yayınladı.

CHP İLE İLE İLİŞKİYİ BAŞINDAN BERİ BEN YÜRÜTÜYORUM

Kulkuloğlu çek yasası TBMM de görüşülürken meclis kürsüsünden elinde renkli bir fotokopiyi okudu. Bu fotokopi Fatih Altaylı’nın Habertürk Gazetesinde çıkan yazısının renkli fotokopisi idi. Bu yazının renkli bir fotokoopisini  “SAVUNMA” adlı kitabın içerisinde milletvekillerine gönderen bizdik. “KARŞILIKSIZ ÇEK SAVUNMA”  kitabını hazırlayıp yüzlerce adliyelerde savcı ve hakimlere biz dağıttık. Bir yıldır parti yönetimlerine, bakanlara, hatta Zaman Gazetesine göre Cumhurbaşkanına kadar bizim yazılarımız ulaştı. Karşılıksız çek konusu gündemden düşmüş iken biz KOSİAD ile Kasım ayında tekrar bu konuyu gündeme taşıdık TAKSİM TOPLANTILARI ile. Bizim yaptıkalrımız sayma ile birmez. Ama biz bu yaptıklarımızı bir kaç zibidi için yapmadık. Bu siteye bir şekilde giren insanlarda dahil onbinler için yaptık. Bu adamlar bizim önümüzde engel oldular.

BİR ÇOK YERDE BİZ BU ADAMLAR YÜZÜNDE REFUZE OLDUK

Bu site ile ve bu sitenin yaptığı yanlışlarla bir ilişkimiz olmadığını anlatmakta çoğu kez zorlandık.

BU SİTENİN OYUNUNA GELMEYİN

Bu site sakinleri Ceza Genel Kurulu üyelerine de ders vermeye kalkarak fakslar, mailler gönderiyorlar. Hakimler birilerinden yapacakları işler konusunda akıl almaya son derece terstirler.Ben bir hukukçu olarak hakimlerle bir konuyu tartışacağım zaman önce uzun uzun takip edeceğim usulu araştırırım. Ceza Genel Kurulu başkanının randevumuzu yoğunluk gerekçesi il ret etmesinin arkasında duran neden umarım bu insanlara giden fakslar, mailler değildir. Salı günü bunu öğreneceğim.

Bu site baş köşesine koyduğu AVUKAT reklamı ile niyetini açığa vurdu. Bunu açık oynayabilirlerdi, mağdurlara zarar vererek bunu yapmamalıydılar.

8 Responses to “ÇEK MAĞDURLARININ ENGELİ”

 1. orhan Says:

  nedir bu kavga amaç cek te hapis cezası nın hak olmadığını ispatlamak değilmi niye birlik yok senlik benlik var lütfen arkadaşlar toparlanın orhan

 2. su Says:

  NURİ,
  size gelince yalan söylüyorsunuz.Ben Rahmi beyin yanında KULAKLARIMLA DUYDUM akp li komisyon üyesi jenardiyi ve cüneyti kastederek onların çek mağdurları üzerinden ünlü olmak istediklerini özelikle belirtti. biz bunun farkındayız ve rahatsızız dedi.
  Ayrıca ilkel bir yöntemle telefon fax maille rahatsız edildiklerini taciz edildiklerini defalarca belirttiler.sadece AKP değil CHP milletvekilleride aynı şeyden şikayetçi ben ali rıza beyle bizzat görüştüm.
  Yani daha fazla yalan söylemeyin mücadelemize gölge etmeyin başka ihsan istemez.
  Aslında anladınız, sayemizde cezadan kurtulacağınızı şimdi rahat çamur atıyorsunuz.
  Utanmalısınız bu yaptıklarınızdan.
  KOSİAD olarak Rahmi beyin sonuna kadar arkasındayız sesinizi kesin ve adam gibi oturun.Yoka bu gidişle ağır cezada yargılanacaksınız söyleyeyim.

 3. su Says:

  sami kal,
  Siz içerden çıkabildiyseniz KOSİAD ın VE BİZE GÖNÜLDEN DESTEK VEREN RAHMİ BEY . sayesindedir.Sizin gibi saygısız nankör yalancı iftiracı insanların aramızda işi yok.Kendi çöplüğünüze gidin o yalancıların arasında yerinizi alın.
  Mücadele eden insanların psikolojisini bozmayın.Tarih suratınıza tükürecektir.Tabi utanmanız varsa.

 4. NURİ Says:

  SAYIN RAHMİ BEY C.H.P MİLLET VEKİLLERİ BİZİM TELEFONUMUZDAN RAHATSIZ OLMUŞ ,DAHA ANAYASA MAHKEMESİNE VERİLMEDİĞİNİ SÖYLEDİĞİN ZAMAN 1 ŞUBATTA VERİLDİĞİNİ BİLİYORDUK.VEDE TELEFONLA SAYIN MİLLET VEKİLLERİNLE GÖRÜŞTÜĞÜMÜZ ZAMAN AÇTIKLARINDA İSİMLERİMİZLE AÇIP SAĞOLSUNLAR BİLGİ VERİYORLAR.ÇOK MAĞRUR YAZILARIN ,RENCİDİYETİNİ BELLİ EDİYOR.ZANNETME BÖYLE HAREKET EDİLDİĞİNDE KAZANÇLI ÇIKILIR DİYE GÜLÜNÇ DURUMA DÜŞMEYİN LÜTFEN.SAYGILARIMLA

 5. NURİ Says:

  sayın RAHMİ BEY SİZDEN EVVEL BEN ÇEK MAĞDURLARI SİTESİNİ TAKİP EDİP YAZILAR YAZIYOR KONULAR HAKKINDA BİLGİLENİP,BİLGİLENDİRİYORDUK.ŞU YAZILARINIZI OKUYUNCA ŞAŞKINA ÇEVİRDİNİZ!!! BU BAŞARILAR KOMPLE BERABERLİK VE ÇALIŞMALAR NETİCESİNDE,SİZİN BUNLARI BEN YAPTIM C.H.P BENİM SAYEMDE VS GİBİ YAZILARINIZI OKUYUNCA SİZİN ÇOK BASİTLİKLER İÇİNDE OLDUĞUNUZU ÜZÜLEREK OKUDUM .SİZ TELEVİZYONA ÇIKTINIZ MİLLET VEKİLLERİNLE GÖRÜŞTÜNÜZ DİYE KENDİNİZİ DEV AYNASINDA MI GÖRÜYORSUNUZ ?BİR TELEVİZYONLARDAKİ KONUŞMALARINIZI BİR TEKRAR DİNLEYİN İKİ KELİME KONUŞAMADINIZ.KİŞİLER TOPLUMDA YER ARARKEN BAZI SORUNLULARIN ARASINA ,DERNEKLERE GİRİP KENDİNE YER AÇMAK İSTER.BİZLERİN NE GİBİ ÇEVRELERİ OLDUĞUNU NASIL GİRİŞİMLERDE BULUNULDUĞUNU BİLMİYORSUNUZ.AMA BU DAVAYA BİR TAŞ KOYANA DA ÇOK TEŞEKÜRLER.ŞAPKANIZI ÖNÜNÜZE KOYUP BİRAZ DÜŞÜN ?HAYAT ÇOK KISA İNSANLARA BASİTLİK YAKIŞMAZ BEN BU YAZIYI ÜZÜLEREK YAZIYORUM.LÜTFEN BU YAZIDAN SONRA BİRAZ DÜŞÜNÜN NEDE OLSA BİR KAHVENİN KIRK YIL HATIRI VAR DERLER.HER KES İNFAL HALİNDE .BİZLER EVLATLARIMIZI ,KARDEŞLERİMİZİ KURTARMA PEŞİNDEYİZ.

 6. aykut Says:

  SAYIN OFLUOĞLU,
  bu yazdıklarınıza bende katılıyorum,bunlar önceden AKP nin sitesinde yazıyorlardı,sonra başka site actılar güya kendiler kendilerine bir iş yaparcasına cahilce yazılar yazdılar.ben sitey, hep adsız olarak yazdım genelde hep yazdıklarına cahilce olduğundan güldüm.
  yazılan yazıları okudukca cehaletleri dahada belli idi burhanmış,mwwaymış,cüneytmiş,jean v.s boş verin siz onları,ben sizin yaptıklarınızı gercekten icten kutlarım.ve tşk ederim.(her ne kadar benim yazıma yanıt vermesenizde)
  siz sami kal.unutmayın hic bir avukat işsiz kalmaz. benim kamulaştırmasız el atmadan trilyonluk alacagım var,RAHMİ beye ilgilenirse ki buna benzer coğunlukla müvekkli olur.size ve sizin bulduklarınız müvekkillere ihtiyacı yoktur…

 7. rahmiofluoglu Says:

  NE DEŞİFRE EDECEKSEN HİÇ DURMA ET.

 8. sami kal Says:

  rahmi bey azıcık demokratlığın varsa kaç güreşme evet ben mhp liyim sanane insan evladıysan yorumlarımı sitende yayınla yok yayınlamayıp belden aşagı vurmaya devam edeceksen sitede seni ve yalakalarını deşifre edecegim. eger aç kaldıysan sana müvekkil ayarlayayım


Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: