DEVE KUŞU

BAŞARI ÖRGÜTLÜ MÜCADELE İLE MÜMKÜNDÜR.

ÖRGÜT İSE ÖNDERLİKLE OLUŞUR

ÖNDERLİK ZAYIF KALIRSA ÖRGÜT ZAYIF KALIR, HANİ DERLER YA KLAVUZU KARGA OLANIN BAŞI DERTTEN KURTULMAZ……

ÖNDERLİK, ZEKA, BİLGİ, DENEY VE CESARET İŞİDİR. ÖNDERLİK YARI CAHİLLERİN, ÇOK BİLMİŞLERİN, HUKUKÇU OLMADIĞI HALDE HUKUKÇULUĞA SOYUNANLARIN İŞİ OLAMAZ. BUNLARIN YARARI KADAR ZARARI OLUR HAREKETE.

Yaşanan dramda yukardaki gerçeklerin payı çoktur. İnsanları enaye yerine koyarak, köylü kurnazlığı ile siz kendinizi kandırırsınız. Yaşadığınız çelişkileri sizi izleyenler görüyor. Dün baş tacı ettiğiniz insanları çıkarlarınıza ters düşünce iftiralarla karalamanız kimsenin gözünden kaçmıyor. Biz buradayız. Gene cebimizden para koyarak kitap hazırlıyoruz. Bu kitap  Anayasa mahkemesi başkanına, üyelerine ve yüzlerce hakim ve savcıya ücretsiz ulaştırılacak. Sizin çok takdir ettiğiniz Ankara Hukuklunun o güzel yazısı bu kitap sayesinde ulaşması gereken yere ulaşacak. Siz Ankara Hukuklu diye takdim ettiğiniz kişini konu ettiği görüşmeyi Rahmi Ofluoğlu’nun gerçekleştirdiğini inkar ederek güneşi bakçıkla sıvadığınızı zannediyorsunuz. Yanılıyorsunuz..İnsanlar herşeyi görüyor, anlıyorlar. Bizim kitaplarımız elden ele dolaşıyor, Cumhurbaşkanına kadar ulaşıyor. Biz şakşakçılık yapmıyoruz, iş yapıyoruz. 

CHP  ADINA MECLİSTE ONURLU BİR MÜCADELE VEREN ALİ RİZA ÖZTÜRK’ÜN TOPKAPI ERESİN TOPLANTISINDAN BLOGUNUZDA BİR KELİME SÖZ ETMEDİNİZ.

Siz insanların bunları görmediğini nasıl düşünebiliyorsunuz?

2009 Kasım ayında çek sorunu KOSİAD’IN Taksim toplantısı ile yeniden Türkiye’nin gündemine girdi. Basın bu toplantıyı birinci sayfalardan verdi. Siz bu toplantıdan da bir tek kelime söz etmediniz.

SİZ PARSA PEŞİNDESİNİZ.. KÜÇÜK OLSUN BENİM OLSUN ZİHNİYETİ İLE YAŞIYORSUNUZ. KİMSEYİ SUÇLAMAYA HAKKINIZ YOK.

Şimdi ben bunları yazdım diye gene bana iftiralar atacaksınız, beni karalayacaksınız.. Siz bu davranışlarınızla çek mağdurlarına zarar veriyorsunuz. Biz vekalet paralarını bile cebimizden vererek insanların işlerinde koşarken siz reklam peşinde idiniz..

HAK ETTİĞİNİZİ BULACAKSINIZ..BUNDAN ŞÜPHENİZ OLMASIN..

 

3 Responses to “DEVE KUŞU”

 1. ömer Says:

  sn rahmi bey tahüt vermek için avukat vekalet i almıyor benim mi gitmem lazım illa malum teredüt de yim zaman da kalmıyor bilgilendirir seniz benim için çok iyi olacak

 2. erkan şat Says:

  bugune kadar .amur atan vatandaşlara tek bir şey diyorum …Kusur buLmak istiчorsaη Git `aчnaLar seηiηdir

 3. su Says:

  KOSİAD,
  Kurulduğu tarihten itibaren atılan çamurlar atanların yüzüne yapışıyor.
  Örgütlü mücadeleden korkanlar tükenmeye mahkumdur.


Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: