Aleyhimeİftiralar

  SAMİ KAL MHP ESKİSİ!………
İŞTE MAFYA BOZUNTUSU VE LUNPEN AĞZI İLE YAZDIĞI YORUM
BURADA DİKKAT EDİNİZ,  BAKINIZ BU ZATIN TEHDİTLERİNE:
….SONRA O MALUM ZATLARI BU SİTEDE SAVUNUR O ZAMAN DİŞE DİŞ, GÖZE GÖZ.O MALUMLAR LEHİNE BİR SATIR YAZANA EN AGIR HAREKETİ ŞAHSEN YAPACAGIM, SONUCU NE OLURSA, NEREDE SONLANIRSA, BİZLER CEZA YATMAYA ALIŞTIK, KAYBEDECEK BİR ŞEY YOK…..
BAKIN HELE, ADAM HAPİS YATMAYA ALIŞMIŞ, KORKACAK BİR ŞEYİ YOK, DİŞE DİŞ SAVAŞA HAZIR..
 
SAMİ KAL dedi ki… 136

SEVGİLİ HAKAN KARDEŞİM, BAK RAHMİ AMCAN SANADA KIZMIŞ,DOGRUYU SÖYLEDİNMİ, ÜÇ KAGITLARINI YÜZLERİNE VURDUNMU SENDEN KÖTÜSÜ YOK. SEN DÜNE KADAR İYİ NİYETLİ YAKLAŞIYORDUN, TEK YUMURTA İKİZLERİ ERKAN KARDEŞLERE İYİ DÜRÜST DİYORDUN. O ŞAHISLAR BİZİ İŞ BİLMEMEZLİKLE, İŞLERİMİZİ YÖNETEMEDİĞİMİZDEN BASİRETSİZLİĞİMİZDEN BATTIGIMIZI PİYASADA İŞ YAPAMADIGIMIZI YAZIYORLARDI.BRE DANGALAK ADAMLAR, EVET BİZ BATTIK AMA KANIMIZIN SON DAMLASINA KADAR MÜCADELE ETTİK, SON KURUŞUMUZA KADAR BORCUMUZU ÖDEDİK, KENDİMİZİ SAGLAMA ALMADIK, PARA KAÇIRMADIK, EGER BU ENAYİLİKSE EVET BEN ENAYİYİM, AMA DÜRÜSTÜM, SAHTEKAR OLMAKTANSA ENAYİ OLMAYI YEGLERİM. EGER SİZİN GİBİ ART NİYETLİ OLSAYDIK KAPALI ÇARŞİIDA BİZİMDE DÜKKANIMIZ OLUR, İŞLERİMİZ DEVAM EDERDİ, YADA BORCUMUZU ÖDEMEZ 1.5 TRİLYONA YAT YAPTIRIRDIK.TUZU KURU YAŞLI AVUKAT AMCAM, SEN NE KADAR YÜCE BİR İNSANSIN Kİ KENDİNİ BİZLER İÇİN FEDA EDİYORSUN, RAHATINI BOZUYOR, MESAİNİ BİZLERE HARCIYORSUN, GALİBA BİZİM KAPASİTEMİZ SENİ ANLAMAYA YETMİYOR.YAHU SENİ KİMSE ZORLAMIYOR, SANA BİZLERE İYİLİK YAP DİYENDE YOK, KENDİNİ Nİ PARALIYORSUN Kİ BIRAK BU ENAYİ MAGDURLAR SÜRÜNSÜN, DEVLET CEZAEVİNE ATSIN, O ZAMANDA SEN KARNINI KAŞI KÖŞENE OTUR OH ÇEK, BU MİLLET SENİ ANLAMAZ AMCACIM KENDİNİ ÜZME YORMA, YAŞLI KALBİN BU KADAR STRESE DAYANMAZ. CHP NİN ANAYASA MAHKEMESİNE MÜRACAATINDAN OLUMLU SONUÇ ÇIKMASIN SANANE GİT KEYFİNE BAK, GÜL OH ÇEK, YETERKİ BİZDEN UZAK OL, AVANELERİNLE OYALANACAK BAŞKA İŞLERE BAK.HAKAN KARDEŞ BU ADAMLAR İÇİN KENDİNİ ÜZMEYE DEGMEZ, BAK SONRA SANADA TELEFON AÇAR ÜSTÜNE ADAMLARINI SALAR SENİ TEHDİT EDERLER. OLMADI YAŞADIGIN ŞEHİRDEN MAFYA FALAN BULUR ONLARLA SENİ TEHDİT EDERLER.YAHU BU ADAMLAR UYANIK BAKIYOR SİTESİ İŞ YAPMIYOR, REYTİNGİ DÜŞMÜŞ, GÜNDEME GELEBİLMEK İÇİN SALDIRIYORLAR. ARTIK İŞİN RENGİ DEGİŞTİ, KİM BU SAATTEN SONRA O MALUM ZATLARI BU SİTEDE SAVUNUR O ZAMAN DİŞE DİŞ, GÖZE GÖZ.O MALUMLAR LEHİNE BİR SATIR YAZANA EN AGIR HAREKETİ ŞAHSEN YAPACAGIM,  SONUCU NE OLURSA, NEREDE SONLANIRSA, BİZLER CEZA YATMAYA ALIŞTIK, KAYBEDECEK BİR ŞEY YOK, KAYBEDECEK MENFAATLERİ OLANLAR DÜŞÜNSÜN. BU SAATTEN SONRA HERKES ATTIGI ADIMA DİKKAT ETSİN. HERKES BİR ŞEKİLDE TAAHHÜT VERSİN ANAYASA MAHKEMESİNİN İNAYETİNİ BEKLEMESİN.ŞU YAKALANMA BELASINI ORTADAN KALDIRSIN. İNANIYORUM Kİ BU MÜCADELE YAŞLI AVUKATA, AVANELERİNE, ŞAKŞAKÇILARINA, HAKLILIGIMIZI GÖRMEK MİSTEMEYEN HUKUKA, MAHKEMELERE, YARGIÇLARA, LOBİLERE, TEFECİLERE, BARO VE BANKALARA RAGMEN BAŞARIYA ULAŞACAKTIR. BİZLER MAZLUMUZ,ZULÜM GÖRÜYORUZ, ZALİMİN HASMI ALLAHTIR, HERKESİN BİR HESABI VARSA ALLAHINDA BİR HESABI VARDIR. GÖRELİM MEVLAM NEYLER, NEYLERSE GÜZEL EYLER.
21 Şubat 2010 11:26

SAMİ KAL dedi ki… 137

134 İADEİ MUHAKEME İÇİN MAHKEMEYE MÜRACAAT ETMEK İÇİN HAKLI NEDENLERİN OLMASI GEREKİR. BUDA SENİN DURUMUNDA MEVCUT. CEZAYI VEREN MAHKEMEYE MÜRACAAT ET, TEMYİZ YOLUNU AÇILMASINI İSTE HAKLISIN MUTLAKA HAKKIN İADE EDİLECEKTİR. İÇERDEYKEN BİR ARKADAŞIMIZA YAPTIGIMIZ MÜRACAAT VAN VE İSTANBUL ASLİYE CEZA MAHKEMELERİNCE HAKLI BULUNDU, TEMYİZ YOLU AÇILDI, MAHKEMELERDE DİLEKÇE OLMADAN İŞLER YÜRÜMEZ, HAKKINI ARAYACAKSIN. AYRICA 50 DOSYASI OLAN ARKADAŞA SESLENİYORUM, BENİM 120 DOSYAM VAR VEDE BUNU BİR GÜNDE HALLETTİM.YARDIM İSTERSEN samikal42@hotmail.com

Aşağıda HAKAN BULUT imzalı bir silahşörün yalan ve iftiralarını okuyacaksınız. Önce bazı gerçekleri belirtelim ve sonra bu alçak yazıyı aktaralım.

NE ZORUN  VAR OFLUOĞLU?
 
20 Şubat günü yazılmış, yani çok taze.
YALANLAR
KOSİAD aylardır Ataşehir’de değil Hadımköy’de faaliyet gösteriyor. KOSİAD telefonları bu sitenin sol üsttte yazılı. Arayanları Suna Hanım değil dernek çalışanları yanıtlıyor.
KOSİAD’ı tanıyanlar bu yazılanların yalan olduğunu çok iyi biliyorlar. Dernek giderlerinin nasıl karşıllandığını , Taksim toplantılarının, Topkapı Eresin toplantısının nasıl finanse edildiğini biliyorlar.
2009 Kasım ayında çek mağdurları basın tarafından unutulmuştu. Haberturk Gazetesine verilen bir ilanla ve Taksim Toplantısı ile çek tekrar basının gündemine oturdu. KOSİAD tarafından hazırlanan “KARŞILIKSIZ ÇEK SAVUNMA” kitabı hakim ve savcılara parasız dağıtıldı. Bizim yaptıkalarımız saymakla bitmez.
Bu güruh inkarcıdır.
BUNLARIN YAPTIKLARI EYLEMLERE KATILAN EN YÜKSEK İNSAN SAYISI 15 KİŞİDİR.
KOSİAD TOPKAPI ERESİN TOPLANTISINA 130 KİŞİ KATILDI.
BUGÜN ADLİYELERDE BİZ HAKİMLERLE, SAVCILARLA HERŞEYİ GÖZE ALIP HUKUK SAVAŞI VERİYORUZ.
YÜKSEK YARGIDA, BİZ ÇEK MAĞDURLARININ ANAYASAL HAKLARINI SESLENDİRİYORUZ.
BU ADAMLAR MORAL BOZMAKTAN BAŞKA BİR İŞ YAPMIYORLAR.
ANAYASA MAHKEMESİNDEN EMEKLİ BİR ÜYE İLE GÖRÜŞECEĞİMİZ HABERİNİ ALAYLA KARŞILADILAR. BU ADAMLAR BENİM ŞEVKİMİ KIRMAKTA BAŞARILI DA OLUYORLAR. BU GÖRÜŞME BENİM KİŞİLİĞİMDEN TAVİZ VEREREK YAPACAĞIM BİR GÖRÜŞME İDİ. ZORLANARAK GERÇEKLEŞECEK BİR GÖRÜŞME…. SALDIRILAR GELİNCE KENDİMDE BUNU YAPACAK GÜÇ BULAMADIM, YOKSA RANDEVU İÇİN YARIM BİR SÖZ ALINMIŞTI.

 

Küçük çıkarlarına yığınların çıkarlarını feda ediyorlar. Bu  adamalar onbeş kişi, ama etkililer, moral bozuyorlar, yapılanları yıkıyorlar. Ben doğrusu bu adamların yalan ve iftiraları ile demoralize oldum. Kendi kendime ne zorun var diyorum?…

İŞTE YANLIŞ BİR ADAMIN YAZDIKLARI

HAKAN AKBULUT dedi ki… 132

MERHABA ARKADAŞLAR BU SİTEYE GİRİPTE NE OLUP BİTİYOR DİYE BAKAN , SIKINTILARINI BELİRTEN,DERDİNE DERMAN ARAYAN TUTUKLAMASI OLUP TUTUKLAMASI ÇIKMAK ÜZERE OLAN , BORÇ YÜZÜNDEN HERŞEYİNİ KAYBETMİŞ VEYA KAYBETMEK ÜZERE OLAN İNSANLAR BİR ÇIKIŞ YOLU ARARKEN BİRDE BUNLARIN YANI SIRA BEN BU BATMIŞ ,EKMEK PARASINA MUHTAÇ İNSANLARDAN NASIL BİR RANT ELDE EDERİM DİYE ÇABA GÖSTEREN VATANDAŞLAR YOKMU ONLARIN VAR OLMALARINI BIRAKIN BİR TARAFA VARLIĞINI HİSSETMEK KAHREDİYOR İNSANI. SAYGIDEGER ARKADAŞLAR SİZLERE BİŞEY ANLATMAK İSTİYORUM. BİRGÜN KOSİAD DİYE BİR KURULUŞUN VARLIGI VE YAPTIKLARI HAKKINDA BİR ARKADAŞTAN BİLGİ ALDIM YERLERİ ATAŞEHİRDE Bİ SİTEDE ORASI RANT ELDE ETMEK İSTEYEN RAHMİ OFLUOGLUNA AİT BİR İŞ YERİ VE KENDİ BÜNYESİNDEKİ AVUKATLARIN BULUŞMA ADRESLERİ SANIRIM , ÖYLE BİR YERKİ RANDEVUSUZ GİDERSEN KAPIYI BİLE AÇMADIKLARI BİR YER NEYSE FAZLA UZATMAYAYIM GİTTİK ZİLE BASTIK AÇMADILAR TELEFON ETTİK TELEFONA SUNA TAVLAŞOGLU ÇIKTI VE KAPIYI AÇTIRDI.GÜZEL BİR KARŞILAMA OTURDUK ÖNCELİKLE SORUNLAR Bİ GÜZEL ANLATILIP NOTLAR TUTULDUKTAN SONRA BÜTÜN DAVALARIN KENDİ AVUKATLARI TARAFINDAN UYGUN BİR FİYATLA HALLEDEBİLECEKLERİNİ SÖYLEDİLER ÇOK GÜZEL BURAYA KADAR HERŞEY ÇOK NORMAL.İŞİN ENTERESAN YANI BİZİ ORAYA DAVET ETTİKLERİNDE AVUKAT KONUSU GÖRÜŞMEYE DEĞİL KOSİADIN İŞ ADAMLARINI ÜYE ETMEK İSTEDİKLERİNİ VE ONLARA MANEVİ DESTEK OLABİLECEKLERİ KONUSUNDA BİR BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE BULUNMAYA GİTTİK. BİZE ÖYLE BİR ANLATTILARKİ KOSİAD VARMIŞ ADINI DUYAN TİTRİYORMUŞ VAY ANAM VAY HEMDE NE TİTREME. ADAMLAR KORKULARINA KAPIYI AÇAMIYORLAR KİMLERİN CANLARINI YAKTILARSA,ÖGRENDİKKİ ADAMLAR ASIL AMACI KENDİ BÜNYELERİNDEKİ İŞ YAPAMAZ BOŞTA DURAN KİMSENİN KENDİLERİNE DAVA VERMEDİKLERİ AVUKATLARA PARA KAZANDIRMAKMIŞ AMAÇ.ARADAN BİR KAÇ GÜN GEÇTİ BİRDE SUNA TAVLAŞOGLU MSN DEN E-ŞİFRE AL BANA GÖNDER SENİN DAVALARI İNCELEYECEGİZ DEMEZMİ DEDİM HAYIRDIR E-ŞİFRE DE NE OLUYOR POSTANEDEN 1 TL VERİP ALIYORSUN ONUNLA SENİN ADINA AÇILMIŞ TÜM DAVALARI GÖREBİLİYORUZ ,DEDİM BENİM TUTUKLAMAM VAR BEN E-ŞİFRE FALAN ALAMAM BAŞIMA BİR İŞ GELİR SONRA BENİ KİM KURTARACAK,DEDİ BİZ NE GÜNE DURUYORUZ YOK KALSIN NE BEN İÇERİ DÜŞEYİM NEDE SİZ BENİ KURTARIN DEDİM .. BU SİTEYİ KULLANAN MAGDUR MAGDUR YAKINLARI VE MAGDUR OLMAYA ADAY TÜM ARKADAŞLARA SESLENİYORUM AV.RAHMİ OFLUOGLU NUN BURADAKİ SATAŞMALARINA KARŞILIK VERMENİZ VE KENDİ SİTESİNE GİRMENİZ İÇİN ELİNDEN GELEN HERŞEYİ YAPIYOR BU OYUNLARA GELMEYİN SİTESİNE GİRMEYİN KÖTÜLERİN EMELLERİNE ULAŞMASINI ENGELLEYİN KAALE ALMAYIN . BİZLERİ BU DURUMLARA DÜŞÜRENLERE LANET OKUYORUZ PEKİ BU BİZ MAGDURLARIN ÜSTÜNDEN RANT SAGLAMAYA ÇALIŞAN AV.RAHMİ OFLUOGLUNA DA LANET YERİNE CEVAP VERMESEK VE SİTESİNE GİRMEYİP EMELİNE ULAŞMASINA İZİN VERMESEK NASIL OLUR TEKRAR SÖYLÜYORUM OYUNA GELMEYİN BU SİTE HERKESİ AYDINLATACAK VE HERKESE IŞIK TUTACAK BİR SİTE..

UNUTMADAN ŞUNUDA BELİRTEYİM SİTE YÖNETİCİLERİNE ATIFTA BULUNANDA SAYIN OFLUOĞLU VE YANDAŞLARIDIR… BİLGİLERİNİZE….HEPİNİZE SAYGILAR

Cuneyt dedi ki… // 189

Taahhütler için Yarına kadar bir bekleyin..
CGK kararı usulen bozma
Sanığın ifdesi alınmadan 35 e göre tebligatla hüküm kurulamaz, infazın durdurularak ifade alınma zorunluluğu vardır.. yönünde
şifaen söylenen bu
lakin karar elimize geçmeden kesin budur diyemeyiz..
bugün karar elimizde olur ve durum netleşir.
Eğer denilen gibiyse ifade alınmadan verilmiş ve kesinleşmiş olan tüm kararlarda infazın durdurularak ifade alma zorunluluğu olacak..

Ceza Genel Kurulunun “35 e göre hüküm kurulamaz, infazın durdurularak ifade alınma zorunluluğu vardır..” şeklinde bir kararı olup olmadığını birazdan öğreneceğiz. Böyle bir şey olması çok sevindirici olacaktır. Tabii bu konunun 3167 nin yürürlüğü ile bir ilişkisi yoktur.

Mİ KAL dedi ki… 116

BİR SİTEDE KESİNLEŞMİŞ DAVALAR İÇİN UYARLAMA YARGILAMASI YAPILAMAYACAGI HUSUSUNDA YORUM OKUDUM.GENİŞ AÇIKLAMA VE GEREKÇELERİNİ YAZACAGINI BELİRTMİŞ. BEN HUKUKÇU DEGİLİM. AMA YUKARDA YAYINLANAN YAZI GEREGİ BÖYLE BİR GÖRÜŞÜN YANLIŞ OLDUGU KANAATİNDEYİM.LEHTE UYGULAMA OLACAKSA KESİNLİKLE YENİDEN DURUŞMA AÇILMASI GEREKMEKTEDİR. EGER ÖNCEDEN KESİNLEŞEN DAVA SONUCU LEHE İSE YENİDEN DURUŞMAYA GEREK YOKTUR DİYE ANLADIM. ÇEK DAVALARINDA 3167 SADECE CEZAİ MÜEYYİDELERDE LEHEDİR. EGER BİR HÜKÜMLÜNÜN 5941 GÖRE LEHE UYGULANACAK MADDELERİ VARSA NASIL UYARLAMA YAPILMAYACAK, YENİDEN DURUŞMA AÇILMAYACAKTIR.BU HUKUK ÜSTADININ OLUMSUZ GÖRÜŞÜNÜ OKUYUP ÖGRENECEGİZ.

myway dedi ki… // 123

sn sami

o bahsettiğin site düne kadar KAST aranmadığı müddetçe 3167 sk TCK ya aykırıdır uygulanamaz diye bas bas bağırıyordu…nedense son günlerde yorumlarında 10.daireyle görüşmesinden sonra biraz olaya tabi olmuş gibi bir hali var…

işin en hoş tarafı da CGK kararını sanki yapılan doğru ve alkışlanacak bir işmiş gibi duyurdu…

ve ekledi GERÇEKLER ACIDIR…

daha öncede bi kaç yazıda dile getirmiştim…sn offffluoğlu bazen yorumlarında çark edebiliyor…

uyarlama yargılaması konusuna gelince…elbette bunun için dilekçe verilip sonucu bekleebilir…fakat keyfi kararlara o kadar alıştık ki son dönemde…itirazda infaz durmaz ise şayet ki bu durumda bu çok muhtemel hale geldi…ağır ceza mahkemesine itiraz yolu açık olacak ve bu süreç 4 ay…bunu beklemek bize bişey kazandıramayacak diye düşünüyorum…biliyoruz taahhüt için son tarih 1 nisan uyarlama yargılamasının tek esprisi taahhüt dayatmasına boyun eğmemek idi…ama bu durumda o süreyi kaçırmakta daha büyük zararlar doğurabilir…onun için taahhüt vereceğimi yazdım kendi adıma….

bu konuya eğer bir hukukçu 3167 sayılı yasanın TCK nuna aykırı olan maddelerinin hala uygulanmaya devam edilmesini bir HUKUK katliamı olarak görmüyorsa…bunu makul karşılıyorsa bana göre HUKUKÇU falan değildir…

olay bu kadar basit…

my way

SAMİ KAL dedi ki… // 124

SAYIN MY WAY, HATADAN DÖNMEKTE ERDEMDİR. EGER YANLIŞ YAPTIYSAK YANLIŞ YÖNLENDİRDİYSEK ÖZÜRDE DİLERİZ. LAKİN MALUM ŞAHIS YAŞI GEREGİ FEVRİ HAREKETLERDE BULUNABİLİYOR, DEDİĞİNİZ GİBİ BİR OH ÇEKMEDİĞİ KALMIŞ. KARDEŞİM SEN SIRF BU SİTEYİ PEŞİNE TAKAMADIN DİYE NİYE BÜTÜN MAGDURLARA DÜŞMAN OLUYORSUN, DÜŞMANCA TAVIRLAR TAKİP EDEBİLİYORSUN, ANLAYABİLMİŞ DEGİLİM. KARDEŞİM SİZLERİN TUZU KURU SIKINTINIZ YOK, BURDA YANAN VEDE YANACAKLAR BİZİZ, BİZLER BU MÜCADELEYİ SİZLER GİBİ HOBİ OLARAK YAPMIYORUZ. NE KAPALI ÇARŞIDA DÜKKANIMIZ, NEDE YATIMIZ VAR. ANLADINIZMI MALUM ŞAHIS VE AVANELERİ TEK YUMURTA İKİZİLERİ ERKAN KARDEŞLER.

SAMİ KAL dedi ki… // 127

125 KARDEŞİM, BEN NE YAZDIMKİ MİLLET GOCUNDU, EVET BAŞINDAN BERİ İDDİA EDİYORUM YARGIDAN BİZİM LEHİMİZE HAREKET OLMAZ, YARGIYA GÜVENELİM DİYORUZ, AMA İCRAATLARI ORTADA. BİZ KİMSENİN GÖZÜNE FALAN VURALIM DEMEDİK, AKILLI HAREKET LAZIM DEDİK, SIRF MALUM ŞAHIS VE AVANELERİNİ DESTEKLEMEDİK, MALUM PARTİNİN ŞAKŞAKÇILIGINI YAPMADIK YADA MİLLETİN DUYMAK İSTEDİĞİNİ YAZMADIK, DAMARA GÖRE ŞERBET VERMEDİK DİYEMİ KÖTÜ OLUYORUZ. KARDEŞİM BEN BU SİTEDE BAŞINDAN BERİ VARIM, BU GÜNE KADAR MÜCADELE YAPILDI, İYİ KÖTÜ BİR SONUCA VARILDI. BU SİTENİN İCRAATI ORTADA DAHA İYİ YAPABİLECEK BİRİSİ VARSA BUYURSUN, DOGRU OLANI DESTEKLER, HAKLININ YANINDA OLURUZ. YAPICIYIZ, YIKICI OLMAK İSTEMEDİK, OLMAYIZ, HERKES HERKESİ DESTEKLEYECEK, SEVECEK DİYEDE BİR KURAL YOK, BNURDA ÖNEMLİ OLAN MAGDURUN MENFAATİDİR. ŞAHSİ MENFAAT PEŞİNDE OLMAK ŞEREFSİZLİKTİR. BEN 2004 TEN BUYANA CEZA YATIYORUM. GERİYE 144 GÜNÜM KALDI, KENARA ÇEKİLMEDİK YOKSA OKADAR CEZADANDA KORKUMUZ YOK.MÜCADELEMİZ GECE 02 DE BENİ TELEFONDAN ARAYIP ÇARESİZLİK İÇİNDE BİR UMUTLA YARDIM İSTEYEN HAMİLE KARDEŞİMİZ VE MAGDURLAR İÇİNDİR. BEN AÇIGIM SANAL DEGİLİM TELEFONUMU VE MSN ADRESİMİ DEFALARCA YAYINLADIM, LAZIM OLAN BANA ULAŞIR.

sn offfluoğlu

gene sitesinde bize dokundurmuş aklınca…eminim bize ayırdığı zamanı mahkemelerde erken ibraz ve ya vekaleten imza haricinde bir dava da bir tek infaz durudursa çok makbule geçecek…

gelelim eylem meselesine kendiside çok iyi bilir ki ilk başlarda düzenlediğimiz her eyleme çağırdık…her tv proğramında direk ona yönlendirdik…bi kaç kere ankara ya gitti sonra 500 kişi plmazsa gelmem demeye başladı…sanki gökten zembille adam indirecektik…araması olmayan durumu müsait olan herkese yüzlerce çağrı yaptık…

ayşenur bahçekapılı konusuna gelince bu sitedeki insanların araması ile mecliste konuşmalar yapıldı…buaradaki insanların çektiği mesajlar kürsüden okundu…kısaca bütün milletvekilleri defalarca arandı…doğru söylüyor…

ama atladığı konu şu…hakkı köylü haziran ayında çıkıpta yv lerde yasayı anlatmaya başladığı haliyle yasa geçse idi şimdi ne bu ertleme meselesi nede lehe olan bazı hükümler olacaktı…aslında bizim derdimiz paye falan değil çünkü hep söyledim burada olanların hepsi öncelikle paçasını kaptırdığı için mücadele ediyor…ve aklı olanlar bu ceza son buluncaya kadar edecek…ve aramızdaki fark ise şu…her ne kadar hukukçu olmasak ta her soruya cevap vermeye çalıştık…soru sorana derneğe kayıt olun..derneği arayın vs vs bi yönlendirme yapmadık…paye peşinde değiliz…çünkü bu yoldaki başarı herbirimizin özgürlüğünü geri verecek…ve biz mücadeleye devam edeceğiz…

avukatlar konusu çok açık cüneyt zaten yazmış o bölüme bu bir yönlendirme falan değil…ama işin hoş tarafı hiç tanımadığımız avukatlar siteye yazıldı diye komisyonculukla bile suçlandık…bunlar sadece hayal görmedir…bu konudaki içerlemenin sebebini anlamak için müneccim olmaya da gerek yoktur….

ayrıca bu uyarlama yargılamasının olmayacağı konusundaki yazıları da bir yönlendirme olarak gördüğümü eklemek durumundayım….

my way

M.K. dedi ki… // 161

sevgili my way kardeşim,

sayın ofluoğlu na bu işin başından beri tel eleştiri yöneltmedim. bunun tek sebebi bu duvara bir tuğla koyanda bir harç koyanda o harcı taşıyanda o suyu getirende bizdendir mantığmdandı ve bence hala doğru bir mantıktı.

Hz. Mevlana nın

ne olursan ol yine gel

sözü hümanist inasnlar için bir rehberdir. sağcı solcu orta yaolcu olman gerekmez sadece insanları seversen bu mantığı anlarsın.

bende karadenizliyim ama

Sn Ofluoğlu nun başladığı yerle bugünkü duruşu aynı yer değil ona ilk eleştirim bu. Bir ikinciside 68 kuşağının söylemleriyle yola çıkıp kaypakların edebiyatıla devam edenleri bu millet çok gördü yiyen yer ama o günleri yaşayan bizler artık yemiyoruz.

Ne yazıkki 12 eylül sonrasında yetişen gençlik öyle bir mantıkla yetiştiki artık doğruyu yanlışı ayırt edemez oldu. bu doğaldır okumazyan anlayamaz. bizim gençliğimizde liseyi bitirmiş olupta dünya klasiklerini okumamış bitirmemiş adamları adamdan saymazlardı o zamanlar bu yorum çok ağır gelirdi bana ama zamanla anladık. o kitaplar insanları bir yere götürmüyor sadece analamarının ve yorumlamaraının daha sağlıklı molmalarını sağlıyordu

eğer öyle olmasaydı

1970 li yılların komünist ecevit i 2000 lerin en koyu milliyetçisi olmazdı

1970 lerde Atatürk ü anan solcuları döven ülkücüler 2000 lerin en koyu Atatürk çüsü olmazdı

1970 lerde %9 oy oranına sahip milli görüşün temsilcileri 2005 li yıllarda %40 lar gibi inanılmaz bir oy almazlardı

öyle olmasaydı

bir yıldır yazdığın yazıyı okmuyan mağdur kardeşlerim,in bir çoğu yazdığın yazının ardından yazdığı yazıda verdiğin cevabı sana soru olarak yöneltmezdi……

biliyorum

şimdi bunları yazdım diye beni eleştiren çok arkadaşım olacak…. olsun ama dilerimki beni bu byazımla eleştirmeden önce daha öçncede yazdıklarımı geriye dönüp bir okusunlar ondan sonrada eleştirsinler

saygılar sunuyorum

myway dedi ki… // 181

offfluoğlu

hiç vazgeçmeyecek…yani eleştirilerini yadırgamıyorum ama …..sürüm akıl yok ve buna benzer ifadeler yaşı 60 a gelmiş,kendini kültürlü addeden,hele hele bir hukukçu ya (en azından iddiası bu ) yakışmamış…

umarım üslubunu düzeltir..bunlar beni yaralamıyor…çok görmüyorum ama bence yazılarında bizim yaptığımız gibi,hakaret etmese en azından tartışmalarda ki seviye düşmez…

ayrıca CGK şişli 6 kararı ile ilgili aldığımız bir bilgiye göre bozma sebeplerinden bir tanesi gıyapta tebligat 35.maddeye göre yargılanma imiş..

bu bilgi eğer doğru ise…yanlış yönlendirmenin kim tarafından yapıldığı netlik kazanacak…

my way

SAMİ KAL dedi ki… // 184

SEVGİLİ MY WAY, YORUMLARINA SONUNA KADAR KATILIYORUM. BU GÜNE KADAR BU SİTENİN YANLIŞ YÖNLENDİRMELERİNDEN KAÇ KİŞİ MAGDUR OLDU BİLEN VARMI. BEN BU GÜNE KADAR RASTLAMADIM.KARINCA KARARINCA, ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞTIK, HİÇ BİR MENFAAT GÖZETMEKSİZİN ALLAH RIZASI İÇİN, BU AVUKAT TAHİFESİ PARASIZ İŞE AKLI YATMADIGI İÇİN ANLAMAKTA ZORLUK ÇEKİYOR. DEDİĞİN GİBİ ADAM 60 YAŞINI AŞMIŞ, SAVSAKLAMASI NORMAL MUHATAP OLMAMAK LAZIM.YAPICI ELEŞTİRİLERDEN MEMNUN OLURUZ, ART NİYETLİLEREDE TEPKİMİZİ KOYARIZ. SONUNA KADAR SENİ DESTEKLİYORUM. AYRICA SORULAN BAZI SORULARA CEVAP VEREYİM HER NEKADAR ÖNCEKİ GÜNLERDE ÇEŞİTLİ KERELER CEVAP YAZILMIŞSADA GÖZDEN KAÇMIŞ KABUL EDİYORUM. YARGITAYDAKİ DOSYA KESİNLEŞMEMİŞ CEZA DEMEKTİR İNFAZI YAPILAMAZ. LAKİN İNFAZ BAŞLADIKTAN SONRA YARGITAYA GİDİLMİŞSE BU İNFAZI DURDURMAZ. BURDA ACI GERÇEGİ YAZIYORUM YARGITAYDAKİ BÖYLE BİR DOSYA DÖNÜNCEYE KADAR CEZA BİTER, KISA YOLDAN YA CEZAYI VEREN MAHKEMEYE İADEİ MUHAKEME, YADA ADALET BAKANLIGI CEZA İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE KANUN YARARINA DÜZELTME TALEBİNDE BULUNUN. TAAHHÜT DİLEKÇESİNDEKİ ADRES İŞİNE GELİNCEDE KARDEŞİM ÇOK BASİT SİZİN ULAŞACAGINIZ, İNFAZIN SİZİ O ADRESTE BULAMAYACAGI VE SİZİ SATMAYACAK BİR YAKININIZIN ADRESİNİ VERİN CEVABI ORDAN TAKİP EDİN SAVCILIK ADRES TEYİDİ İSTEMİYORKİ BURDAKİ MAKSAT SONUCUN SÜRESİNDE SİZE ULAŞMASI VE İTİRAZ SÜRENİZİ KAÇIRMAMANIZDIR.

SAMİ KAL dedi ki… 137

134 İADEİ MUHAKEME İÇİN MAHKEMEYE MÜRACAAT ETMEK İÇİN HAKLI NEDENLERİN OLMASI GEREKİR. BUDA SENİN DURUMUNDA MEVCUT. CEZAYI VEREN MAHKEMEYE MÜRACAAT ET, TEMYİZ YOLUNU AÇILMASINI İSTE HAKLISIN MUTLAKA HAKKIN İADE EDİLECEKTİR. İÇERDEYKEN BİR ARKADAŞIMIZA YAPTIGIMIZ MÜRACAAT VAN VE İSTANBUL ASLİYE CEZA MAHKEMELERİNCE HAKLI BULUNDU, TEMYİZ YOLU AÇILDI, MAHKEMELERDE DİLEKÇE OLMADAN İŞLER YÜRÜMEZ, HAKKINI ARAYACAKSIN. AYRICA 50 DOSYASI OLAN ARKADAŞA SESLENİYORUM, BENİM 120 DOSYAM VAR VEDE BUNU BİR GÜNDE HALLETTİM.YARDIM İSTERSEN samikal42@hotmail.com

21 Şubat 2010 12:25

HAKAN AKBULUT dedi ki… // 139

SAYGIDEGER SAMİ ABİCİM SEN HİÇ ÜZÜLME BEN BUGÜNE KADAR KORKTUGUM İŞİ YAPMADIM KİM NE ELİNDEN GELİYORSA YAPSIN BEN DOGRULARI SÖYLÜYORUM MAFYAMI GÖNDERİR TEHDİTMİ EDER NEYİ BAŞARABİLİYORSA YAPSIN İSTERSE ADRESİMİ BİLE VEREBİLİRİM.ONUN DERDİ EKMEGİNE TAŞ KOYUYORUZ YA ONDAN BİZ ELEŞTİRİLERE AÇIGIZ RANT PEŞİNDE DEĞİLİZ…

21 Şubat 2010 12:55

Adsız dedi ki… // 140

SAYIN SAMİ KAL OFLUYU NEDEN KAALE ALIP CEVAP VERİYORSUN BOŞ VER KENDİ YORUMLASIN KENDİ OKUSUN SİTESİNE BİLE GİRMEYE DEGMEZ.

21 Şubat 2010 12:57

Adsız dedi ki… // 141

HERKESE İYİ PAZARLAR ,4/2/2010 TARİHİNDE ANAYASA MAHKEMESİ ŞİŞLİ 14. ASLİYENIN YAPTIĞI ÇEK KANUNUN 5/1 İLK İKİ TÜMCELER İLE İLGLİ İTİRAZI ŞİŞLİ 14 ÜN YETKISIZ OLMASI SEBEBİ İLE BAŞVURUSUNU REDETMİŞTİ.ANCAK ANAYASA MAHKEMESİNİN 25 /02 /2010 TARİHİLİ GÖRÜŞME GÜNDEMİNDE ŞİŞLİ 14 ASLİYENIN İTİRAZI YİNE GÖZÜKÜYOR.KONU İLE İLGİLİ BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR BİR YORUM YAPABİLİRLERMİ.

21 Şubat 2010 12:59

HAKAN AKBULUT dedi ki… // 142

SAYIN ARKADAŞLAR OFLU BİZİM YALANSIZ DOLANSIZ ANLATTIKLARIMIZI SİTEDEN ALARAK KENDİ SİTESİNDE BAŞINA BİR BAŞLIK ATARAK YAYINLAMIŞ DUYUMLARIM BU YÖNDE.ARKADAŞLAR BENİM OFLU İLE BİR DÜŞMANLIĞIM YOK HÜSÜMETİMDE YOK BEN GERÇEKLERİ ANLATTIM SUNA TAVLAŞOGLU VE RAHMİ OFLUOGLU BERABER RANT PEŞİNDELER YAPTIKLARINIZI İNKAR ETMEYİN. BANA YALANCI KİMSE DİYEMEZ ASIL YALANCI SİZLERSİNİZ BENİM TAAHHÜT VERMEDEN İNFAZLARIMIN DURDURULDUGUNU ÖGRENDİNİZ VE KARARIN BİZİM SİTEDEN ÖNCE SİZİN TARAFINIZDAN YAYINLANABİLMESİ İÇİN TA TOKAT ADLİYESİNİ AYAGA KALDIRDINIZ AMA NAFİLE ÇÜNKİ SİZLER BİR HİÇSİNİZ VE HEP ÖYLE KALACAKSINIZ.

21 Şubat 2010 13:17

7 Responses to “Aleyhimeİftiralar”

 1. su Says:

  ZAMANI GELİYOR UTANACAK VE TEMELLİ SUSACAKSINIZ SİZE ACIYORUZ.

 2. SAMİ KAL Says:

  SAYIN OFLUOĞLUN DAN ÖZÜR DİLİYORUM.
  HAKKINI HELAL ETMESİNİ DİLİYORUM.
  HAPİS PSİKOLOJİSİ İLE BEN SAÇMALADIM.BUNUN DA FARKINA VARDIM.
  SAYIN OFLUOĞLU SİZDEN HERKESİN HUZURUNDA ÖZÜR DİLİYORUM.AFFOLA.

 3. Admin Says:

  noluo

 4. SAMİ KAL Says:

  YAW HARBİDEN SENDE BİR SORUN VAR, SENİN BU RUH HALİNE PSİKİYATRİDE BİPOLAR BOZUKLUK DENİR BİR ARAŞTIR İSTERSEN. DAVRANIŞ VE DÜŞÜNCE BOZUKLUGU YAŞIYORSUN, BU HASTALIK TEDAVİ EDİLMEZSE SONUN İYİ OLMAZ SEN BİR PSİKİYATRİSE GİT, MAZALLAH SONUN MAZHAR OSMANLIK OLACAK SANA ACIRIM ORADA SENİ ZİYARET ETMEK MİSTEMİYORUM. BİRDE BENİ ÖTEKİ MAGDURLARLA KARIŞTIRMA, KİŞİLİK HAKLARIMA SALDIRIYOR HAKARET EDİYORSUN, BENİM ARANMAM FALAN YOK SAVCILIGA ŞİKAYET EDER SENİ MAHKEME KAPILARINDA SÜRÜNDÜRÜRÜM. BEN BU GÜNE KADAR MAGDURLARDAN BİR NEBZE NEMALANMADIM, GECE 02 ARAYAN HAMİLE KARDEŞİM İÇİN SABAHA KADAR AGLADIM, SEN NE YAPTIN YARDIM İSTEYENDEN PARA İSTEDİN SORUN HANGİMİZDE ACABA. İNSAF ET ELİNİ BAŞININ ARASINA AL NEFİS MUHASEBESİ YAP, MAGDURLARDAN ÖZÜR DİLE. YOKSA BEN HAKKIMI SAVUNURUM

 5. SAMİ KAL Says:

  SAYIN RAHMİ AMCACIGIM, YORUMLARI İŞİNE GELDİĞİ GİBİ ELE ALIYORSUN, BELDEN AŞAGI VURMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİRMİŞSİN. BEN SADECE DOGRULARI YAZDIM.NİYE BU KADAR ISRARLISIN ANLAMAKTA GÜÇLÜK ÇEKİYORUM. BANA GAZ VERME, GAZA GELMEM, BU YAŞTAN SONRADA KİMSEYE KENDİMİ İSBAT ETMEYE GAYRETİM YOK. TANIYANLAR YETERİNCE TANIYOR. MHP ESKİSİ DEMİŞSİN EVET, BEN BU GÜNKÜ KORKAK MHP Yİ KABUL ETMİYORUM. BU BENİM SORUNUM. KORKAK DEMİŞSİN SANA SADECE GÜLÜYOR VE ACIYORUM. KEM SÖZ SAHİBİNEDİR. BURDA BİR SÖZ VAR ÇİNGEN ÇİNGENLE KAPIŞMAYINCA KASNAK KİMİN KAFASINA GEÇER BELLİ OLMAZMIŞ. BU KADAR TEPEDEN BAKMA, KİBİRLENME UMMADIK TAŞ BAŞ YARAR.

  • rahmiofluoglu Says:

   SEN BİR YALANCI VE MÜFTERİSİN. SEN ÇEK MAĞDURLARININ DÜŞMANISIN..TUZUN KURU..CEZA YATMAYA ALIŞMIŞSIN..ZATEN CEZANIN ÇOĞUNU DA YATMIŞSIN..ŞİMDİ DİĞER MAĞDURLARDAN İNTİKAM ALIYORSUN…………………………………………………………………………………..


Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: