ÇEK MAĞDURU DEĞİLSİNİZ

İsim vererek yazıyorum, Cüneyt, çek mağdurları sitesi sahibi ve admini kim olduğu belli olmayan karanlık bir adamdır. Bu adam çek mağdurlarının düşmanıdır, sitesi provakosyonla görevlidir.

NEDEN Mİ?

Bu kişi Av. Rahmi Ofluoğlu’na saldırıyor, adamlarını saldırtıyor, peki şimdiye kadar iftiralarını kanıtlayacak tek bir kanıt ileri sürdüler mi? HAYIR.. Son iftiraları:

“KOSİAD Ankara Şube Başkanı Yurdanur Hanım Av. Rahmi Ofluoğlu ile birlikte AİHM’e gideceğiz diye çek mağdurlarından para topladılar, çek mağdurlarını dolandırdılar.”

Böyle bir dolandırma olayının kanıtları olmaz mı? Bir kere dolandırılan adamlar açık kimlikleri ile söyelenir ve dolandırılanlar açık kimlikleri ile çıkıp açıklama yaparlar. Avukata, avukatın bir yakınına, KOSİAD’a para gönderen kişi kalkar makbuzlarını yayınlar..Böyle bir kanıtla ortaya çıkan var mı? Yok. Bu kişilerin niklerle değil, gerçek adları ile ortaya çıkmaları gerekmez mi? Sonra dolandırma, hele dernekleri araç yaparak dolandırma ağır bir suç. Bu adamların ellerindeki kanıtlarla Cumhuriyet Savcılıklarına baş vurmaları gerekmez mi? Gerekir. Ama bütün bunlara iftira ise takma, sahte isimlerle mail gönderirsin, sitelere yorum yazarsın, iftira edersin…Bunlar alçak değil, çukurlar, yaptıkları yanlarına kalmayacak…

 Bunları kime söylediler? Av. Kolbükene, CHP milletvekili, AİHM eski yargıcı, değerli bir insana, eski büyükelçiye. Tabi Bunlar alabildiğine saf ve aptal adamlar. Rahmi Ofluoğlu CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin’in 30 yıllık dostu ve binlerce CHP’linin yakından tanıdığı birisi..Sizin bu çamurunuz nereye kadar tutar.. Siz bu tavrınızla CHP nin kapısından içeri girebilir misiniz? SİZ SADECE MÜFTERİSİNİZ…

PEKİ KİM BU CÜNEYT?

Bu adamın yüzünü gören biri çıksın desin ki ben bu adamın yüzünü gördüm, yok gören..Bu adam 3 yıl önce Rahmi Ofluoğlu’na şöyle diyor:

“Ben ağabeyimin Silivri’deki hastanesinde müdürlük yaptım ve böylece çek mağduru oldum. Hayatımda bir kere ticarete bulaştım başıma bu işler geldi.”

Bu adam bir başkasına, Muğla’lı bir çek mağduruna kaplıca işlettiğini söylüyor. Daha sonra sitesinde çek mağduru olmadığını, insani nedenlerle çek mağdurlarını savunduğunu yazıyor. Bu adam ayrıca Rahmi Ofluoğlu’na ağabeyinin HADEP(BDP), kürt partisinin kurucusu olduğunu söylüyor. Biz bunu  doğrulayamadık.

KİM BU ADAM?

Mağdur mu?

Provakator mi?

Görevli mi?, Kim bu adam?..

Bu adam sitesinde sürekli yalan haberler yazdı, yazdırdı..Bu yalanlar:

-Adalet Bakanı Sadullah Ergin çek cezaları kalkacak dedi..

-Başbakan talimat verdi çek  cezaları kalkıyor,

VE EN SON:

-Adalet Bakanlığında çek cezalarını kaldıran tasarı bekliyor? Meclis açılınca meclise sunulacak…

Bunların hepsi yalan çıktı. Bu adamlar bu yalanları biz söylemedik diyebilirler mi? Diyemezler. “ELÇİMİ BABASINA KAVUŞTURACAĞIZ” masalı ne oldu?..

CEZAEVLERİNDE YATMAKTA OLAN ÇEK MAĞDURLARI EKİMDE  ÖZGÜR OLMAYI UMUT EDİYORLAR.

Bu sitenin yazdığı yalan bütün cezaevlerinde umutlu bir bekleyiş yaratmış. Bu sitenin baş yorumcusu önce “Adalet Komisyonunda çek yasasını değiştiren ve cezayı kaldıran tasarı bekliyor.” dedi. Daha dün de “Hayır ben öyle demedim, Adalet Bakanlığında..” dedim diye yazıyor. Daha sonra kendi yazdığı yorumu siliyor. Bakın bu sitey yalan vaatlerle dolu. Bu site bugünlerde insanları neye teşvik ediyor?

“TBMM açılıyor, milletvekilerine mesaj, Twitter gönderin, çok gönderin, bu iş eli kulağında bitiyor, özgürlük yakın..”

Oysa milletvekilleri  çek mağdurlarından gelen bu mesajlardan gına gelmişler. Mecliste bizi gören her vekil soruyor:

-Nedir senin bu adamlarının yaptıkları? Bir kişi 50 tane mesaj gönderiyor, 100 email..

Sanki milletvekilleri, onların danışmanları aptal..Aptalsanız başkalarını da öyle görürsünüz..Bu maillerin aynı IP den gittiğini anlamayacaklar..Bırakın IP leri aynı telefondan ayrı isimlerle 50 mesaj..Bütün vekiller bıkmış.

Şimdi bu site doğru bir iş mi yapıyor? Her eylem zamanında etkili olur ve sonra demode olur. 3 yıl önce milletvekillerine mail ve mesaj göndermek doğru bir eylemdi, bugün yanlış… Bu site ne yapıyor?

Bir taraftan Rahmi Ofluoğlu gibi bu davaya cebinden para vererek katkı yapan, kitaplar yayınlayıp adliyelerde ücretsiz dağıtan, salon kiralarını cebinden verip çek mağdurları ile toplantılar yapan, TV lerde korkusuzca mağdurları savunan birine, Ankara’da Yurdanur Hanım, Antalya’dan Muhterem Hanım, Seydişehir’den Gül2516 gibi gece gündüz koşturan hanımlara, annelere iftiralar yapıyorlar, onlara saldırıyorlar. Bu bayanlar yalancı ve sahte olduklarını öğrenene kadar bu adamın yanında idiler. Cüneyt denilen karanlık adam günde 20 kez Yurdanur Hanımı arıyordu. Şimdi ne oldu da  Yurdanur Hanım dolandırıcı oldu? Sen bu hanımefendiye neden saldırıyorsun, iftira ediyorsun? Artık senin kuklan değil de ondan….

KİM BU ADAM? NEDEN BU KADAR YALANI SÖYLÜYOR, YAZIYOR, YAZDIRIYOR, NEDEN?

İşte Ekim ayı geldi..Kasım da gelecek..Keşke bu adamlar yalancı çıkmasa..Bu adamlar hep yalan söylüyorlar ve mutlaka bir kere haklı çıkacaklar. Bozuk saat bile günde iki kez saati doğru gösterir. Umarım bu kez doğrudur..

Bu adamı her yerde teşhir etmek bizim görevimiz..Bu adam ya iftiralarını ispatlayacak, ya da hesap verecek.. Bu adam bir korkak olduğu için ortaya çıkamıyor, sahte ve yalancı olduğu için…

Bakınız benim adım, adresim açık, adam olun gelin yüzüme konuşun..ama nerde sizde o yürek..Boyun 2 metre ama sende kedi yüreği bile yok kalemşör bey.. Ya iftiralarınız ispatlayacaksınız, ya da hesap verceksiniz..unutmayın sakın..

YURDANUR HANIMIN AÇIKLAMASI

YURDANUR says:

SEVGİLİ ARKADAŞLAR
Bu sabahta TESK Başkan vekili sn.Burhan Aksak beyle görüşmemiz oldu.Bize bu konuyu bildiklerini yakından ilgilendiklerini,meclis açıldıktan sonra gerekli çalışmalarda bulunacaklarını söylemişlerdir.
arkadaşlar biz sürekli bir çalışma içerisindeyiz.Hem dernek çalışmaları hem sivil toplum örgütleri hem yargı birimleri sesimizi duyurmak için birebir görüşmeler yapıyoruz.
dünkü meclis ziyareti sonucu izlenimlerimi yazmıştım.doğru olan neyse onu sizlere aktardım.
yalan dolanla sizleri kandırmaya çalışmadım.bu demek değilki bu işte hiçbir gelişme olmayacak.
bizler çalışalım mucadele edelim.şimdilik bir çalışma yok ama bizler kararlı ve örgütlü olduğumuz sürece güzel gelişmelerde olur.
meyve veren ağaç taşlanıyormuş bu çok doğru..
çek mağdurları sitesinde bana karşı bir karalama kampanyası başlatılmış.sadece yazıklar olsun diyorum ve çok sevdiğim iki cümle ile onlara cevabımı veriyorum.
SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR.
HER LAFA VERECEK CEVABIM VARDIR AMA,BİR LAFA BAKARIM LAFMI DİYE,BİRDE SÖYLEYENE BAKARIM ADAMMI DİYE.

http://kosiadankara.wordpress.com/

http://kosiadankara.wordpress.com/2011/09/28/sinan-aygun%e2%80%99den-cek-magdurlari-ile-ilgli-basin-toplantisi/#comment-19

http://cekyasasimagdurlari.wordpress.com/yorumlar/

5 Responses to “ÇEK MAĞDURU DEĞİLSİNİZ”

 1. murat akin Says:

  yorumsux

 2. OYUN BİTTİ Says:

  sayın amforatur
  Şu ana kadar dernek 1. kirası ödendi.2. ödendi.Bir çok masraf yapıldı ve henüz kimseden daha bir kuruş alınmadı.Dernekte şu anda her şey var.Herşey kurucu vazifesi alan 7-8 kişinin katkıları ile oldu.Dernek başkanı eşi , yrd ve sayman bu konudan muzdariplerdir.Bu arkadaşlar malum site tarafından da yıllarca onların yaptığı eylemlerle övünüp sözüm ona caka satmışlardır.
  Bu bitmiştir.Ankara eylemlerini yapacak ve kendi adına duyuracaktır.
  Kimsenin onların isimleriyle yapılan eylemleri sahiplenmeye hakkı yoktur.Bayram öncesi , bayram sonrasını bekleyin dediler ve 1 ay geçti.Noldu eylemler
  YOKKKKK
  NEDEN
  ÇÜNKÜ O EYLEMLERİ YAPAN ARKADAŞLAR YETERRRRRR DEDİ
  ŞİMDİ MALUM SİTEDE SADECE DEDİKODU , HAKARET VAR
  YAPACAĞINIZ EYLEMLERİ ENGELLERİM DİYEN CÜNEYT EFENDİ(BU İSİMDE SAHTE YA)ENGELLENEMEYECEĞİNİ GÖRÜNCE BELDEN AŞAĞI VURMAYA BAŞLADI.BUNA GÖZ YUMDU.
  BU SAHTEKARI DESTEKLEYENLER ŞUNU UNUTMASIN
  AYNI METOD KULLANMAYI UTANÇ SAYARIZ
  KANITMI İSTİYORSUNUZ
  HEMDE KENDİ SİTELERİNDEN , SİLMEYİ UNUTMUŞLAR
  http://www.cekmagdurlari.com/2011/03/adalet-komisyonunda-bulunan-tasar.html

 3. amforatur Says:

  sn site yöneticisi, umarım bu yazımı yayınlarsınız, bu bir eleştiri değil basit 3 soru,

  avukat değilim hukuk bilgim ancak bu sitelerde gördüklerim kadar, yanlışım varsa lütfen düzeltin,

  1-Ankara kosiad hangi tarihte kuruldu, sitenizde 9 eylülde kurulduk diye bir sayfa var doğrumudur

  2- eğer doğru ise diğer bir sayfada 22 eylülde evraklarımızı dernekler ile ilgili birirme teslim ettik dyazısı var bu olabilirmi daha evrakları tamamlanmamış telim edilmemiş bir dernek yada şubesi kurulmuş sayılırmı,

  3-bunların cevaplarından bağımsız, kurulmamış resmi hüviyet kazanmamış bir dernek adına nasıl aidat almak için derneğin başka bir şubesini ve banka hesabını gösteriyorsunuz, bu doğrumudur kafada soru işareti bırkmazmı..

  bu sorulara samimiyetle cevap bekliyorum, amacım eleştri değil bu konuda bilgi sahibi olmaktır, o site bu site diğer site, bunları geçelim benim ülkeme dönmemi 2 yıldır göremediğim çocuğumu görmemi sağlayan herkesi başımın tacı yaparım, (hükümet ve beni bu hale getiren parti hariç), bu samimi yorumumu yayınlarsanız memnun olurum, cevaplarımı alırım yok tavır koyarsanız başka sitelerde sorup cevap ararım.
  saygılar

  • rahmiofluoglu Says:

   DERNEKLER İZİN İLE DEĞİL BİLDİRİM İLE KURULUR.MÜLKÜ AMİRLİĞE BİLDİRİM YAPILDIĞI GÜN ŞUBE KURULMUŞ SAYILIR.ŞUBENİN KURULMASI İLE EKSİK EVRAKLARIN TAMAMLANMASINI KARIŞTIRMAYINIZ.KALDI Kİ AİDATLAR ŞUBE ADINA DEĞİL MERKEZ ADINA TOPLANIR.

   • amforatur Says:

    sn ofluoğlu
    dediğim gibi amacım bilgi almaktır verdiğiniz bilgi içşn teşekkür ederim, ama hala aiadatlarınmerkez adına toplnamasını anlmadım aşağıdaki yazıda bu yönde, yani ankaradan aidat işlemininuzayacağı için merkeze istemişsiniz, yanlış anlamdıysam işlemler bitince ankaradan toplanacak aidatlar , bukonudada bilgi alabilirmiyim acaba sizden
    saygılar

    alıntı ankara kosiad sitesinden

    .
    SEVGİLİ ADLİ PARA CEZASI MAĞDURLARI;

    BUGÜN DERNEKLER MASASINA GİDİP, RESMİ BAŞVURULARIMIZI YAPMIŞ BULUNMAKTAYIZ:
    YALNIZ İŞLEMLER ZAMAN ALACAĞINDAN KOSİAD ANKARA ŞUBESİ OLARAK, HESAP AÇIP MAKBUZ VERMEMİZ UZAYACAKTIR.
    İŞLEMLER TAMAMLANINCAYA KADAR MERKEZİMİZ İSTANBUL KOSİAD’IN HESABINI VE MAKBUZUNU KULLANACAĞIZ.


Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: