Beklentiler, umutlar

Göz yaşları sel oluyor..telefonda bir kadın sesi.

“Gelinimi aldılar..İki çocuğu var..eşi de içerde..ne olur, yardım edin! …”

Telefonda genç bir bayan sesi.

“Ağlıyor..erkek arkadaşım adıma firma kurdu, çek düzenledi..ailem bilmiyor..sokağa çıkamıyorum..ne olur yardım!..”

Bir erkek sesi.

“Perişanım..dayanacak gücüm kalmadı..evime ekmek götüremiyorum..kiramı ödeyemiyorum..kaçak yaşıyorum..ne olur benim dosyalara bakın..çalışır öderim..”

İnsanlar çığlık çığlığa..Bu insanlar verilecek her umudu almaya hazır..böylelerini yalanlarla kandırmak kolay..marifet değil..

ORADA KİMSE VAR MI ? SESİMİ DUYAN VAR MI?

Çığlık seslerin duyması gerekenler duymuyor..duymayacaklar..ta ki siz örgütlü bir güç oluncaya kadar sesinizi duyması gerekenler duymayacak…ÖRGÜTLENİN..KOSİADA’A ÜYE OLUN..

KOSİAD’A NASIL ÜYE OLACAKSINIZ?

Önce bir üyelik formu dolduracaksınız..üstte örnek var..KOSİAD’ın aylık aidatı 10 TL..Girişte 6 ay peşin 60 TL ödeyeceksiniz..KOSİAD hizmetlerinden yararlanabilmek için bir yılı, 120 TL ödemiş olmalısınız.

KOSİAD ÜYELİĞİ SİZE NE GETİRİR

KOSİAD sizin sesiniz, örgütünüzdür. KOSİAD sürekli bir hukuk mücadelesinin içerisindedir. Bu doğrultuda kitaplar broşürler yayınlıyor..Bu yayınları ilgili kişilere ücretsiz olarak dağıtıyor..Şimdiye kadar KOSİAD’ın 3 kitabı çıktı..Bu gün KOSİAD avukatları hapisten insanları tahliye edebiliyorsa, kesinleşmiş infazları düşürüyorsa bu yayınların bunda ciddi bir katkısı var..

KOSİAD DOSYALARINIZI ÜCRETSİZ İNCELİYOR

KOSİAD avukatları üyelerin dosyalarını ücretsiz inceliyor..Düşük ücretlerle davaları takip ediyor..

KOSİAD ne kadar güçlü olursa sizin sesiniz YARGI’da ve İKTİDAR’da o kada çok duyulur..KOSİAD sizin YARGI’da ve ANKARA’daki sesinizdir..

BEKLENTİLER, UMUTLAR..

Bizim gerçekçi beklentimiz ANAYASA MAHKEMESİ’nin gerekçeli kararı ve Yargıtay Ceza Genel Kurulu’nda  bekleyen direnme dosyalarıdır. KOSİAD’a destek olun buralarda sizin sesiniz olmaya devam edelim..

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: