Bakanlarla çay içmek

Aşağıya malüm siteden iki yorum aktardım.. Yorumcubaşının yorumdaki  en ilginç cümleler:

2) ANKARADAKİ ARKADAŞLARIMIZ HERGÜN ORDA ARTIK NERDEYSE BAKANLARLA ÇAY KAHVE MUHABBETİNE DÖNECEK ZİYARETLERİ.,BUKADAR YAKIN TEMASDALAR.BİZLERE EN SAĞLIKLI BİLGİLERİ ULAŞTIRIYORLAR.ONLARA

Arkadaşları hergün mecliste, bakanlarla yakın temasta, neredeyse çah kahve sohbeti yapacak kadar yakınlar..Kiminle?  Bakanlarla…
Yalan bu kadar olur..yahu bakanlarla AKP milletvekilleri görüşemiyor.. Zat bakan görmemiş, meclise gitmemiş hayatında.. Ya da uyurgezer… Bu sitenin düsturu yalan üzerine kuruludur.. Bu siteyi izleyenler bunları iyi tanırlarlar.. Bunların ar damarı çatlamış..Bunları başbakan azarladı, ” Siz çek mağduru değilsiniz, çekini ödemeyen veya ödeyemeyensiniz, ödemeyemeyeceğiniz çekleri neden yazdınız?..” diye.. Bunlar arlanmadı.. Bu azarı işiten hanımefendilerden bazıları bu siteyi ve mücadeleyi bıraktı..”lanet olsun!” dediler.. Eşleri kaçak, kendileri kaçak ve kayıplar şimdi..

Bunların şu son üç aydır yazdıklarını okuyanlara söyleyecek söz yok.. Herşeyleri ayan beyan, yalan, dolan.. bakın şu aşağıdaki yazıda bile yıl sonuna kadar yasanın çıkacağı ima ediliyor..Yuh be ! di mi? Meclisteki adamları bakanlardan meclisin tatile girceğini öğrenememişler…

Mecliste bakanlarla çay içecek kadar samimi olan adamlarından birisi bayan… Bu hanımefendi 3 aydır Ankara KOSİAD başkanına hergün uğrar ve her gittiğinde de birkaç güne kadar yasanın çıkacağını söyler.. Mesala Cuma günü gider Salı tamam der..Salı gider, unutur Cuma günü söylediğini, bu kez Perşenbe tamam der.. Böylesi sağlık problemi olan insanlarla mağdurlar aldatılıyor..NEDEN?

KOSİAD DAYANIŞMA TOPLANTISI

Zat-ı muhterem “..çek mağdurlarının ne iş var Yeni TTK ile..” diyor? Yok tabii..aferin sana bunu anlamıışsın.. Ama sen www.kosiadbiz.com a gir 3 nolu habere bak bir.. KOSİAD kurulduğundan beri bu bilgilendirme ve dayanışma toplantılarını yapıyor.. KOSİAD bir çek mağdurları derneği değil..küçük orta sanayici ve iş adamları derneği..Karşılıksız çek suçlarının ceza sisiteminden çıkarılması KOSİAD’ın amaçlarından biri.. KOSİAD’ın ne yaptığını izleyenler biliyor..Siz umut tacirliğini ve insanları aldatma huyunuzu bırakırsanız çek mağdurlarına en büyük iyiliği yapacaksınız…

Basketci
DEĞERLİ ARKADAŞLARIM,HEPİNİZE GÜZEL BİR AKŞAM DİLERİM.TEKRAR TEKRAR YAZIYORUM,GENE YAZACAĞIM;
LÜTFEN SÜRE KONUSUNDA ,YADA YOK İYİMAYAYI ZİYARET ETTİLER ,YOK ŞU DENDİ YOK BU DENDİ BU YORUMLARI ..BIRAKIN. YALVARIRIM BIRAKIN.ÇOK NET VE AÇIK SİZE ANLATTIM,İZAH ETTİM,BELKİ YENİ ARKADAŞLAR OKUMAMIŞTIR,BEN TEKRAR SİZİ SIKMADAN KISACA SATIR ARALARINI HATIRLATAYIM;

1) ÖZELLİKLE RİCA EDİYORUM,BİR DUYUM ALDIYSANIZ BİZE DANIŞIN SİZE EĞRİSİNİ DOĞRUSUNU SÖYLEYEYİM,
2) ANKARADAKİ ARKADAŞLARIMIZ HERGÜN ORDA ARTIK NERDEYSE BAKANLARLA ÇAY KAHVE MUHABBETİNE DÖNECEK ZİYARETLERİ.,BUKADAR YAKIN TEMASDALAR.BİZLERE EN SAĞLIKLI BİLGİLERİ ULAŞTIRIYORLAR.ONLARA NEKADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR.
3)SN.İYİMAYA BİZE NET BİLGİYİ VERMİŞTİR.HAFTALAR ÖNCESİNDEN.”YILSONUNA YETİŞTİRMEYE ÇALIŞILIYOR ANCAK ALACAKLI VE BANKALAR İLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR VAR .ONUN NETLEŞMESİNİ BEKLİYORUZ.OCAK AYINA DA SARKABİLİR”,DEMİŞTİR..BİZİM İLE İLGİLİ BİR SIKINTI YOK.ADALET KOMİSYONUNA GELDİĞİNDE BİZİM İŞİMİZ 2 SAATLİK BİR İŞ DEMİŞTİR.
4)KISACA EKONOMİK KOORDİNASYON KURULUNDA GÖRÜŞÜLMEYİ BEKLİYOR.ANCAK HAPİS CEZASININ KALKMASI İLE İLGİLİ BİR SORUN YOKTUR.ŞU ANDA BİZİ İLGİLENDİREN KISIM BUDUR.BİZLER HAPİS CEZASININ KALKARAK İŞLERİMİZİN BAŞINA DÖNMEYİ VE ALACAKLIMIZLA BAŞBAŞA KALARAK BU KONUYU ÇÖZMEK İSTİYORUZ.GERİSİ TEFERRUATTIR.BİZİ BAĞLAMAZ.AMA HÜKÜMET TE HAKLI OLARAK GELECEĞE DÖNÜK ALACAKLI VE BANKALAR CEPHESİNE BİR ÇÖZÜM GETİRMEK ZORUNDADIR.
5)KİMSE OTURUP AHKAM KESMESİN.BİRTAKIM İNSANLAR MART MIŞ NİSANMIŞ,OCAK SONUYMUŞ GİBİ TARİHLER ATMAKTALAR.BU YORUMLARLA İLGİLİ FAZLA İLGİLENMEYİN.SİTENİN AHENGİ BOZULMAKTA VE MÜCADELE AZMİMİZ KIRILMAKTA,DOLAYISI İLE O KİŞİLER DE AMAÇLARINDA BAŞARILI OLMAKTALAR..

TEK AMACI KURTULMAK OLAN BU SİTENİN DOĞAL ÜYELERİ BU GARABET YASANIN TARİHE GÖMÜLMESİ İÇİN ELLERİNDEN NE GELİYORSA YAPMAKTADIR VE BUNUN SONUCUNDA ÖZGÜRLÜKLERİNİ ALACAKLARDIR.BU İKİ KERE İKİ DÖRT EDERDEN DE NET VE AÇIKTIR.

DEĞERLİ ARKADAŞLARIM YIL SONU TARİHİNİN GERÇEKLEŞMEMESİNİ BİR BAŞARISIZLIK OLARAK GÖREN KİŞİLER ,YORUMLARI MAALESEF DEVEKUŞU MİSALİ OKUDUKLARI İÇİN BUNUN AMACININ CEZAEVİNDEKİ VE YURTDIŞINDAKİ ARKADAŞLARIMIZIN DAHA ERKEN EVLERİNE DÖNMELERİ İÇİN YAPILAN BİR ÇABA OLDUĞUN FARKINA VARMADILAR VE MAALESEF ANLAMAMAKTA İSRAR EDİYORLAR.
BİZLER BİLDİĞİMİZ DOĞRULAR NEZDİNDE YOLUMUZA VE MÜCADELEMİZE DEVAM EDECEĞİZ.

SAYGILARIMLA

Gok

gokhann

 • Bakın bu iş bitiyor. Bugün buraya yazıyorum.Tarih saat asla silinmeyecektir. Paçalar tutuştu ÇEKE hapis kalkıyoorrrr….yeni bir kazanç kapısı lazım dı oda bulundu TÜRK TİCARET KANUNU. Yok Ticaret kanunu ve işletmelere etkileri Yaw batmış kaçak esnafların ne işi olursa ticaret kanunuyla. Dükkanı olmayan adamın ticaret kanunuyla ne işi olur allah aşkına ama amaç belli buradakiler bu cezadan kurtulacak ya yeni işler açacaklar. Amaç halka hizmet ya . :))))

7 Responses to “Bakanlarla çay içmek”

 1. mahkum Says:

  SELAM ARKADAŞLAR BEN SİİRT AÇIK CEZA EVİNDEN İZİNE GELDİM BENDE ÇEK MAĞDURUYUM 9 AY KAPALIDA YATTIM 5 AYDIRDA AÇIK CEZA EVİNDEYİM 85 GÜNÜM KALDI CEZAM BİTMESSİNE YAW 2010 DA ÇEKLERE AF VAR DEDİLER MEDYADA BENDE BU AFFI BEKLEYE BEKLEYE CEZAMI BİTİRDİM O AN PİSKOLOJİM BOZULDU O YILI BİTİRDİK YİNE AYNI ŞEY VALLA ARTIK DELİ OLACAĞIM O KADAR YATTIM YİNE BU MESELE ÇIKTI BU SEFER KALAN 85 GÜNÜM BANA 85 YIL OLDU YİNE AYNI NAKARAT İNŞALLAH ÇIKAR BU SEFER BU ARADA 2 GÜNÜM KALDI İZNİMİN BİTMESİNE YAW BURDA GÜNLER NE ÇABUK GECİYOR CEHENNEMEYE 2 GÜN KALDI BU ARADA AV RAHMİ OFOĞLU BEYLEDE TELDE GÖRÜŞÜYORUM TELEFONDA BİLGİ AMAÇLI ALLAH RAZI OLSUN YAEDIMLARI İÇİN ALLAH HERKESE SANIR VERSİN SAYGILAR OB!R_MAHKUM ŞAFAK 85

 2. DARDEWİL Says:

  NİYE BENİM YORUMUM SİLİNİYOR ANLAMADIM BİZİM ORDA LAF VARDIR DOĞRU SÖYLEYENİ DOKUZ KÖYDEN KOVARLAR.

 3. dardewil Says:

  RAHMİ BEY SİZİNDE KATKINIZ OLABİLİR.SİZ TARİH VERMİYORSUNUZ AMA BAŞKALARINA YOK OCAK YOK ŞUBAT DEYİP ATIŞIYORSUNUZ OLMADI NİSAN BU YAZIYI SİZ PAYLAŞTINIZ(Derneğin avukatlığını üstlenen avukat Rahmi Ofluoğlu da CHP milletvekili Sinan Aygün’ü kaynak göstererek, çekle ilgili yeni düzenlemenin önümüzdeki Cuma günü Başbakan Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Bakanlar Kurulu’nda görüşüleceği müjdesini sitesinden verdi. Ofluoğlu, düzenlemenin 22 Aralık’ta TBMM’de olacağını ve aynı hafta Meclis’ten geçeceği de bildirdi.
  Haberiniz olsun.)HANİ NEREDE AYIN 24 DEYİZ ÇIKTI BİZİM HABERİMİZ Mİ YOK ANLAMADIM AVUKATLARIN HİÇ BİRİ İSTEMİYOR BENİMDE AVUKATIM VAR BANA DEDİĞİ BU YASA OCAK İÇİNDE ÇIKABİLİR.VEDE ÇIKACAK BAŞKA YOLU YOK ER YADA GEÇ ÇIKAÇAK İSTESENİZDE İSTEMESENİZDE.

 4. ayşegül Says:

  ANLAMIYORUM

  İSYAN ETTİM ARTIK

  NE ENTERESAN BİR İŞTİR BU

  BAHSİ GEÇEN M.V. BENDE GÖRÜŞTÜM ZATEN AÇIK AÇIK OCAK SONUNA DOĞRU DEDİLER .

  SONUÇTA KARAR BAŞBAKANDA O DA KENDİNCE YORUN YAPIYOR.HEPİNİZ KAPIŞIYORSUNUZ.

  BU NE KİN BI NE İTHAMDIR BÖYLE MADEM AMACINIZ NET
  FİKİRLERİNİZ SAMİMİ BU UĞRAŞ VE DALAŞ NİYE?

  YAZIN BİLELİM

  SİZ BU ŞEKİLDE SİZİ DE SORGULAYAN YORUMLARI YAYINLAMIYORSUNUZ
  BU DURUMDA YAYINLAMADIĞINIZ HER YORUMDA BANA SORDUĞUM SORUNUN CEVABINIDA VERMİŞ OLUYORSUNUZ FARKINDAMISINIZ?

 5. misafir Says:

  Cok haklisiniz,bahsettiginiz siteyi takip edip yorum yazanlardandim fakat son yasananlarla sitenin amaci hakkinda suphelerim artti,ne yapmak istiyorlar anliyamiyorum,surekli tarih verme meraki,bu is bitmistir mesaji,begenilmeyen siliniyor yada hakarete ugruyor,amac ne,zaten bitmisiz,cok yazik,

  • ayşegül Says:

   BENDE SİTEDE TARİH VERDİM

   SEBEBİ ŞU Kİ

   DEVLET ERKANININ AĞZINDAN DUYDUĞUMUZ BİR BİLGİYİ PAYLAŞIYORUZ.BİZ SEVİNDİĞİMİZDE BAŞKALARINI DA SEVİNDİRMEYİ AMAÇLIYORUZ.OLAY SADECE BUDUR.

   HAYIR TARİH VERİLİYORDA

   İNSANLARDAN BU TARİHTE OLMASI İÇİN PARA MI TALEP EDİLİYOR NE OLMUŞ YANİ
   MASUM HANE YAZILAN YAZILAR ONLAR.

   KALDI Kİ DEVLET ERKANI DA BAZEN KENDİ FİKRİNİ BEYAN EDİYORMUŞ TARİH HUSUSUNDA BUNUMDA ÖĞRENDİK

   TEK BİR GERÇEK VAR ODA BİR ÇOĞUNUN VARLIĞINI DAHİ İNKAR ETTİĞİ YASA VAR.YAKIN BİR GELECEKTE ! BAKIN TARİH YAZMADIM YAKIN BİR GELECEKTE MECLİSE GELECEK…

   OLAYLARI ABARTMAYIN.

   EMEKLERİ KÜÇÜMSEMEYİN

   SİZLERİ KARALAYAN YAZILAR YAZMADIĞIM GİBİ

   ARKADAŞLARIMIZ HAKKINDA YAZDIĞINIZ YAZILARA DA SESSİZ KALAMAM.


Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: