Frankfurt’dan Turkiye

Skyturk programina katilamadigim icin uzgunum. Bugun Frankfurt’da olmam gerekiyordu. Buradan programi izleyemiyorum, bulundugum yerde turkce yayin yok. Bir diger kotuluk tabletten ve latin harfleri ile yaziyorum. Program nasil gidiyor, merak ediyorum.
Almanya’daki Turkiye harika. . Buraya 3 yil oldu gelmeyeli. Turkiye’liler harikalar yaratiyorlar buralarda . Frankfurt’tun Kaiser Str. sinin cehresi degismis, bunda Turkiyelilerin payi buyuk.

Posted in Genel. 6 Comments »

6 Responses to “Frankfurt’dan Turkiye”

 1. SAMİ KAL Says:

  ÇEK MAGDURLARININ ONURLU MÜCADELESİ ZAFERLE SONUÇLANDI. HAYIRLI OLSUN.

 2. mert özkan Says:

  saat 22:05 itibari ile çek yasası tamamen oylanıp kanunlaşmıştır…
  herkesin gözü aydın.

 3. NUNSİN Says:

  CNN TURK’un bu sabahki;
  http://tvarsivi.com/player.php?y=4&z=2012-01-31 10:13:00
  linkindeki ÇEK VE HABERAL YASASI HAFTAYA KALDI haberin Çek Yasası ile kısmı doğru çıkmadı. Ama haberdeki TBMM İçtüzüğünde değişiklik yapan teklifi 19:41 da yapılan öneri ile Genel Kurulda kabul edildi,yarın ki Perşembe ve Cuma günü bu teklif görüşülecek.
  AKP’nin aynı önerisi ile, bu gün bu saaten sonra çek yasasını değiştiren tasarının görüşülmesini ve tamamlanıncaya kadar oturumun devam etmesini de önerdi. Genel Kurul da da bu teklif kabul edildi. BU GECE ÇEK YASASINI DEĞİŞTİREN YASA ÇIKACAK ARTIK.

 4. NUNSİN Says:

  CNN haber toplantısındaki TBMM’nin bu günkü gündemi ile ilgili haber:
  http://tvarsivi.com/player.php?y=4&z=2012-01-31 10:13:00

 5. NUNSİN Says:

  Rahmi Bey izmirli bey’in yazdığı gibi iki hukuçu (Ankara’dan katılan öğretim üyesi ile İstanbul’dan katılan öğretim üyesi Av Bumin Doğrusöz hem insanlık hem de hukuk dersi verdiler. SİZE İYİ SEYAHATLER.

  BİR KÖTÜ(!) HABER: BU SABAH CNNTURK HABER TOPLANTISINDA ANKARA GÜNDEMİ KISMINDA BU GÜN TBMM DE Saat 15.00’de toplanacak olan TBMM Genel Kurulunda, TBMM İçtüzüğünde değişiklik yapan teklif’İN GÖRÜŞÜLECEĞİNİ, İKTİDARIN BUNA ÖNCELİK VERDİĞİNİ, ÇEK YASASI İLE HABERAL YASASI DİYE BİLİNEN YASANIN İSE HAFTAYA GÖRÜŞÜLECEĞİNİ SÖYLEDİ.

 6. izmirli Says:

  SİZİN GİBİ KALİTELİ İKİ HUKUKÇU İNSANLIK DERSİ VERDİ…


Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: