CHP Ankara Milletvekili Sinan AYGÜN’den Çek Mağdurları İle İlgli Basın Toplantısı

CHP Ankara Milletvekili Sinan AYGÜN Karşılıksız Çek konusunda Basın toplantısı yaptı.

Basın toplantısına KOSİAD( Küçük Orta ve Sanayici İş Adamları Derneği) Temsilcilerinden Yurdanur GÖDEK, Orhan İNCİK , Tülin KOÇAK, Aydın HAZAR ve Yüksel AYLAK katıldılar. Basın Toplantısına başlamadan önce KOSİAD yetkilileri Sinan AYGÜN’e Karşılıksız Çek ile İlgili 2 adet dosya sundular. Basın toplantısında KOSİAD Ankara Şube Temsilcisi Yurdanur GÖDEK’e söz verildi.Yurdanur GÖDEK Çek Mağdurlarının yaşadıkları sıkıntıları anlattı. 
Basın Mensupları Yurdanur GÖDEK’e Karşılıksız Çek Adli Para Cezası ile ilgili sorular yönelttiler.  Basın toplantısından sonra TV Kanalları KOSİAD Temsilcilerinden röportaj için randevu talep ettiler.
Sinan AYGÜN Basın toplantısında, Karşılıksız Çek sorununun ülkemizde büyük bir sosyal sorun haline geldiğini belirtti ve 5941 Sayılı Çek Kanunu’nda değişiklik yapılmasına yönelik teklifini TBMM Başkanlığına verdiğini söyledi.
Sinan AYGÜN’ün Basın toplantısına, basın tarafından büyük ilgi vardı. Tüm yerel ve ulusal  televizyon kanalları Basın Toplantısındaydılar.
KOSİAD Yetkilileri Basın Toplantısından sonra ATO’daki randevularına gittiler.
İlerleyen saatlerde haber ajanslarının da Basın Toplantısıyla ilgili haberlerini vereceğini bekliyoruz.
Ayrıca Milliyet Gazetesinde çıkan habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
http://siyaset.milliyet.com.tr/chp-li-aygun-den-cek-magdurlari-icin-teklif/siyaset/siyasetdetay/28.09.2011/1444172/default.htm 

2 Responses to “CHP Ankara Milletvekili Sinan AYGÜN’den Çek Mağdurları İle İlgli Basın Toplantısı”

 1. GERCEKCI Says:

  Daha önce de dediğim gibi şayet Bay Sinan Aygün, tasarısını hazırlarken veya sunmadan önce MHP ve AKP (hatta BDP) ile görüşüp onlardan olumlu bir yaklaşım gördüğü için bu yasa teklifini verdiyse çok önemli ve yararlı bir hizmette bulunmuş demektir.

  Aksi halde, yani AKP ile görüşmeden ve onların olumlu yaklaşımları olmadan bu teklifi verdiyse; bu durumda sevinmemiz için hiçbir sebep yok demektir-sonuç 1 sene evvel CHP’den Bay Ali Rıza Öztürk’ün verdiği teklifin sonucundan farklı olmayacak demektir. Bu takdirde bu girişimin bizler için tek hayırlı tarafı kamuoyunda hakkımızda bir haber daha çıkmış olmasıdır ki bu da hiç yoktan iyidir ama “sorun çözülüyor” diye sevinmemizi gerektirmemektedir.

 2. berranur Says:

  SELAM OLSUN KOSİAD ANKARA
  BABAMIN RAHATSIZLIGI NEDENİ İLE UZUN ZAMANDIR GELİŞMELERDEN UZAK KALDIM. BU GÜN GÜN BOYU KONYALI ÇEK MAGDURLARININ TELEFON YAGMURU ALTINDA KALDIM. SAYIN SİNAN AYGÜN VE ARKADAŞLARIMIZIN BASIN TOPLANTISINI İZLEYEN HERKES ARADI. GELİŞMELERDEN UZAK KALMANIN EZİKLİĞİ İLE GÜNÜ BİTİRDİM. AZ ÖNCE PC BAŞINA GEÇTİM, HABER VE TEV KANALLARINDAN TOPLANTIYI AZDA OLSA İZLEDİM.BU MUTLULUKLA ARKADAŞLARIMIZI ARADIM ŞU ANDA ARKADAŞLARIMIZ BAŞTA SAYIN BAŞKAN YURDANUR HANIM, TÜLİN HANIM, MURAT BEY, ORHAN 44 ABİM, YÜKSEL BEY VE ATOM KARINCA AYDIN BEYLERİ YEMEKTE YAKALAMA ŞANSIM OLDU. ARKADAŞLARIMIZDAKİ MORAL VE AZİM BENİ MEST ETTİ. KOSİAD ANKARA LAF, DEDİKODU, FİTNE DEGİL EYLEM KOYAR. ARKADAŞLARIMDAN DUYDUKLARIM BENİ ONLARA TEKRAR HAYRAN KALMAMA VE BU MÜCADELEYE KATKIDA BULUNAMASAMDA BU YOLA BAŞ KOYMAM NEDENİ İLE KENDİMİ ONLARDAN BİRİ SAYMAM NEDENİ İLE ÇOK SEVİNDİRDİ.
  KOSİAD ANKARA İCRAATLARINA DEVAM EDİYOR. YARGITAY VE MECLİS EYLEMLERİ SIRADA, TÜM ENGELLEMELERE KARŞI İÇİMİZDEKİ MANKURT VE ZOMBİLERE KARŞI MÜCADELE TÜM HIZLA DEVAM EDİYOR. TAVİSYEM KOSİAD ANKARAYI İZLEMEYE DEVAM EDİN.
  EVET EYLEM YAPAMIYORSANIZ ALKIŞLAYACAKSINIZ. ELİNİZDEN BİR ŞEY GELMİYORSA İZLEYECEK VE DUA EDECEKSİNİZ. HASED VE KİN ACİZLERİN İŞİDİR. KİM BU MÜCADELEYE BİR TUGLA KOYARSA AYIRT ETMEDEN BAŞTACIMIZDIR. BİZ DAVAMIZDA SAMİMİYİZ. KISKANÇLIK YOK.YAPILAN EYLEMLERİ GÖRMEZDEN GELMEK, KÜÇÜK GÖRMEK YADA BELEŞTEN SAHİPLENMEK NAMERTLİKTİR. EVET BEYLER KOSİAD ANKARA EYLEM KOYAR BAZILARIDA İÇ ÇEKER HASED EDER, DEDİKODU YAPAR.
  BURADAN BİZLERE DESTEGİNİ ESİRGEMEYEN SAYIN RAHMİ OFLUOGLU’NA VE EKİBİNE BU YOLA EMEK VEREN ARKADAŞLARIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLER. ÇOK SAGOLUN SAYENİZDE ÖZGÜR GÜNLER ÇOK YAKIN. HEPİNİZE SELAM OLSUN. SAMİ KAL


Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: