İLGİNÇ İDDİALAR

İlginç iddialar. Okumak için TIKLA

Posted in Genel. 2 Comments »

2 Responses to “İLGİNÇ İDDİALAR”

 1. son_umut Says:

  sitedeki bayan avukatla anlaşıp vekalet verdikten bir süre rakam konuştuğumuz rakamlar değil astronomik bir hesap çıkmış ve avukatın aşağılayıcı tavırlarına maruz kalmıştım.Bir gün avukatlık ofisinden arayan telefonla görüştüğüm kişi ile sitedeki şahsın isminin aynı olması bana tuhaf gelmişti.Olayı hiç sorgulamadan bütün ilişkilerimi kestim

 2. ayşegül Says:

  ilginç bir yıl öncesine kadar çek mağdurları sitesinde öncülük yapan jenardi diye bildiğimiz arkadaş şimdi hangi hukuk bürosunda çalışmakta acaba?

  Konusunda Uzman Takip ve Evrak Elemanı
  jenardi
  Ülke: Türkiye
  Şehir: İstanbul
  İlçe: BÜYÜKÇEKMECE
  Meslek: Diğer
  Eğitim Durumu: Lisans
  Maaş: TL: Konuşulur
  Listelenen: 17 Aralık 2010 23:24
  Bitiş tarihi: 126 Gün, 11 Saat

  Tanıtım:

  ( Hafta içi 09,30-14,30 saatlerinde çalışmak üzere);
  Anadolu üniversitesi işletme bölümü mezunuyum,daha önce Deveci HUKUK bürosunda avukat asistanlığı,icra takip şefliği görevlerini ifa ettim.konusunda tecrübeli,prezentabl,giyimine özen gösteren ,işine bağlı biriyim.İcra iflas,Türk Ticaret,orçlar ve çek kanunu konularına vakıf biriyim.istanbuldaki tüm adliyelerin bilgilerine sahibim.

  14,30 dan sonra başka bir müessesede mesaim olması sebebiyle yukarıda beyan ettiğim saatler dışına çıkmam mümkün değildir.
  NOT:ÇATALCA-BÜYÜKÇEKMECE-BEYLİKDÜZÜ-AVCILAR,KÜÇÜKCEKMECE-BAKIRKÖY de bulunan hukuk büroları tercih sebebidir.Sigorta şart değildir.ücret konusunda anlaşabileceğimizi umut ediyorum.
  Saygılarımla
  Emre AKDEMİR
  0533 719 69 31


Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: