ÖNEMLİ BİRİ

Günlerdir  cekmagdurlari sitesinin “baş yorumcusu”   tarafından adı gizli tutulan önemli birini nihayet öğrendik; MEHMET KÜLÜNK’MÜŞ, AKP 1. Bölge  milletvekili.. Umarız bu önemli zat da CNN’in parametre programı öncesi “baş yorumcusu” tarafından konuy a” vakıf bir ağbi” olarak tanıtılan; karşılıksız çekte cezanın kalkmasına karşı bir bankacı eskisi, banka temsilcisi gibi çıkmaz.

Karşılıksız Çek cezalarına verilen mücadeleler içerisinde, 3 yıldır bu hareketin önde gelenleri Mehmet Külünk’ten çok daha önemli kişilerle görüştüler; Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya, MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP Grup Başkan Vekilleri ve sayısız Milletvekilleriyle… Şimdi merak ediyoruz İstanbul 1.Bölge Milletvekili Mehmet Külünk çek mağdurlarına “Siz mağdur değilsiniz,çekini ödemeyen veya ödeyemensiniz.Ödeyemeyeceğiniz çeki neden yazdınız.”diyen AKP Genel Başkanı, Başkbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’nın çek mağdurları hakkındaki görüşünü mü değiştirecek?

AKP’li bir Milletvekilinin önemli biri diye ilan edilip günlerce adı gizli tutulduktan sonra açıklanması mücadelenin nereden nereye geldiğinin, ne kadar gerilere düştüğünün acıklı bir kanıtıdır.

Bir Milletvekili ile görüşmeyi bu kadar abartanların bu mücadeleyi hiç kavramadıkları anlaşılıyor.Beyler, Hanfendiler, bu mücadele Milletvekillerini çok aşan ciddi bir mücadeledir. Karşımızda bankalar, faktoringler ve tefeci lobisi var. Bu mücadeleyi böyle hafife alarak hiçbir yere varamayız. Bu mücadele ciddi bir örgütlülük ile ve ciddi bir mücadele ile başarıya ulaşabilir.  

Mehmet Külünk’ün sitesinin linkini veriyoruz. Kendisini daha fazla tanımak için  buraya TIKLAYINIZ…

2 Responses to “ÖNEMLİ BİRİ”

  1. sudenaz Says:

    SAYIN GERÇEKÇİ
    DUM LARLA MUŞ LARLA OLMUYOR BU İŞLER İŞ ÜRETMEK LAZIM BİR TAŞ KOYMAK LAZIM…İYİ YADA KÖTÜ BİR ŞEYLER YAPILMAYA ÇALIŞILIYOR YERMEK NİYE?

  2. GERCEKCI Says:

    Çek mağdurlarına dair sitelerden birinin Ekonomi Bakanı ZAFER ÇAĞLAYAN’ın yeğenine ait olduğunu duydum.

    Bu doğru mudur yoksa sadece bir şehir efsanesi midir ?


Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: