SINIF MÜCADELESİ

MURAT YALÇIN’A CEVAP

iş  adamlarının sınıf mücadelesi kendi sınıfları için olur. Çek mağdurları sitesinde Sayın Murat Yalçın benim şu aşağıdaki yazımı eleştirmek için yazdığı yazıda benim çek mağdurları üzerinden sınıf mücadelesi yaratmağa çalıştığımı, buradan bir örgüt çıkarmak amacında olduğumu yazmış . Kendisi sınıf mücadelesinin ne anlama geldiğini, sınıf mücadeleleri tarihini bilmeye bilir, ama ben en azından küçük, orta iş adamlarından, hele hele batmış iş adamlarından böyle bir örgüt kurulamayacağını, bu kesimlerin bir sınıf mücadelesi veremeyeceğini biliyorum. Bu kesimler keşke kendi mücadelelerini verebilseler. Kendi mücadeleleri için bile yoklar.

Kendilerine kırıldım, beni bu derece saf gördüğü için..

APTAL, AJAN…

Benim isim vermeyişimin nedeni bu yönlendirmeleri kimin yaptığını net olarak bilmeyişim. Bu nedenle ben olasılılıkları değerlendirdim. Benim demek istediğim şudur:

BUGÜN HAPİSLE KARŞI KARŞIYA OLAN İNSANLARA BU İŞ BİTTİ, ADLİ PARA CEZASI KISA ZAMANDA KALKACAK DİYE UMUTLAR VERMEK BU MÜCADELEYİ SABOTE ETMEKTİR. BUNU BİLEREK YAPIYORSANIZ AJANSINIZ, AKSİ HALDE APTAL..BURADA KİŞİ BELİRTMİYORUM..

GELELİM ÜZERİNE ALAN KİŞİYE VE ONUN AVUKATLIĞINA SOYUNAN SİZE..

Bir adamki kimse onu tanımaz, in midir cin midir bilmez…Bırakalım bu adamın fiziğini görmeyi..Kimdir, nedir, geçmişi nedir bilen yok..ve bu bilinmeyen adam insanların kaderine hükmetmeye çalışıyor..Var mı böyle bir olay?..Üstelikte binbir çeşit yalanla..Şimdi bu adam şimdiye kadar kendisini kime nasıl tanıtmış bunu biliyor musunuz? Bu kişi kendisi hakkında belki 50 kişiye 50 ayrı tanım vermiş. Bu insanlar çıkıp bunları açıklarsa bu adamın büyük bir yalancı olduğu ortaya çıkacak..Kimine çek mağduru olduğunu, kimine olmadığını söylüyor ve herkese ayrı bir hayat hikayesi anlatıyor. Mesala bana telefonda çek mağduru olduğunu söyledi ve hikayesini şöyle anlattı:

-Ben ağabeyimim hastanesinde çalıştım. Hastaneyi işleten şirketin müdürlüğünü yaptım. Bütün hayatımda iki yıl bir şirkete ortak ve müdür oldum hayatım kaydı….

Ve ağabeyinin HADEP kurucusu olduğunu anlattı..Bu adam şimdi ne diyor?

-BEN ÇEK MAĞDURU DEĞİLİM…İNSANLIK OLSUN DİYE BU İŞİN İÇERİSİNDEYİM…BAK HELE SEN BAK!….

PEKİ BEN SORUYORUM BU KARŞILIKSIZ ÇEK MÜCADELESİNE KADAR BU ZAT HANGİ İNSAN HAKLARI MÜCADELESİNE KATILMIŞ, BU YAŞINA KADA NE YAPMIŞ?..

Sayın Murat Yalçın ben ortaya bir yazı yazdım..Hedef göstermedim, ama taş hedefi bulmuş.  AKP li olmak ayıpta değil, kötü bir şey de değil, ama insanların geleceği ve umutları ile oynamak ayıp…

SİZ GİDİN PARTİNİZDE OTURUN BU İŞİ ÇÖZSÜN..SİZDEN BEKLENEN BUDUR..BU HAKSIZLIĞI YARATAN MUHALEFET DEĞİL İKTİDAR..İYİMAYA İNSANLARIN PARTİ BÜYÜKLERİNİN KAPISINDA DİLENMEYE YÖNLENDİRİYOR..BU TAVIR İNSANI AŞAĞILAMA TAVRIDIR..SİZ SAYIN MURAT YALÇIN GİDİN PARTİNİZE VE DEYİNKİ BU İNSANLARI AŞAĞILAMAYIN, SORUNU ÇÖZÜN..

SAYIN MURAT YALÇIN BU İŞ 15 MART”A KADAR, YA DA MECLİS TATİLE GİRENE KADAR ÇÖZÜLMEZSE SİZİN İFADENİZLE SİZ DE VEBAL ALTINDASINIZ….

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: