Kulkuloğlu ile görüşme

Kulkuloğlu gece yarıları sitelere girip yorum yapıyor, bize ilginç geldi. Pazartesi kendisi ile İstanbul toplantısını konuşacağız ve bu siteye aşırı ilgisini soracağız. Sizde de bir soru işareti oluştu mu? Bizde oluştu. Kulkuloğlu’nun bu ara CHP ilçe kongreleri ile ilgili olacağını ve çok yoğun olacağını düşünüyoruz. Demek ki gündüz kongrelerle gece de bu site ile ilgileniyor. Çok güzel…Ortada bir senaryo ve bir senaryo yazarı var gibi.

Posted in Genel. Tags: . 6 Comments »

6 Responses to “Kulkuloğlu ile görüşme”

 1. kadir Says:

  sayın ofluoğlu sizinde samimiyetinize inanıyorum ama sizin bu yazdıklarınız bence şu dönemde pek faydalı değil gibi.

 2. ilyas Says:

  Sayın ofluoğlu;sizi yanlış mı tanıdık yoksa?Yapmayın lütfen.Neyin peşindesiniz ALLAHAŞKINA ?kESİN ARTIK ŞU SATAŞMALARI YAA!

 3. Cuneyt Says:

  Sayın Ofluoğlu
  Bizleri senaristlikle itham etmeniz çok yanlış, diyelimki yorum kısmına yazan Vekilimizin adını kullanarak yazan bir 3. şahıs, siz yayınlamazmısınız?
  Kaldıki yazanın sayın Kulkuloğlu olduğunu biliyorum.
  Çok fazla haddinizi aşmaya başladınız ve bizleri sahtekarlıkla itham edemezsiniz
  Çek mağdurlarına hakaretlerinizi kesiniz.
  Bir dostluğumuz ve size bir saygım var , duyguların bu şekilde sürmesini istiyorum
  Derseniz hayır ben saldırılara devam edeceğim
  Bunun size bir faydası olamaz ve çek mağdurlarına zararı olacağını bilmelisiniz.
  Bunu sürdürmeniz halinde ki bunu şahsım adına yazıyorum, olayların bu boyuta çekilmesini istememekle beraber, sizinle, sizin taktikleriniz ne ise aynı şekilde karşılık vereceğimi bilmenizi isterim.
  Sizin bize yaptığınız gibi etik olmamakla beraber, ulaşabildiğim, yetiştiğim her yere sizin hakkınızda karalamalarda bulunacağımı biliniz.
  Bizler hakkında karalama yapmayı kesiniz lütfen.
  Saygılarımla
  Cuneyt Özdemir

 4. salih soylu Says:

  sn ofluoğlu size hiç yakışmadı. Gece veya gündüz, sn vekil bizim meselemizle ilgileniyor. Sizi veya başkasını rahatsız edecek ne var bunda. Lütfen o site bu site, çok önemli gelişmeler sağlandı, çok emek verildi, ve tabii ki sizin de payınız çok, bu yüzden minnettarız size, ama çekişmelere taraf olursanız, kazançlarımızı kaybetmeye başlarız.

  saygılarımla

 5. Ahmet Altın Says:

  Sy.Ofluoğlu ortaya bir laf attınız gerisini getirmenizi bekliyoruz.Nedir senaryo?Gece gündüz çalışanı engellemekse göreviniz size yakışmıyor.Söyleyin nedir senaryo?Korkunuzmu var söyleyemiyormusunuz.O zaman çamur at izi kalsın politikası size yakışmıyor.

  • rahmiofluoglu Says:

   Söylediğim gayet açık, kulkuloğlunun gece yarıları sitelere yorum yapması bana inandırıcı gelmedi.


Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: