Tasarı MYK’da görüşüldü

Af yok, erteleme yok!

Tasarı MYK’da görüşüldü, tasarıda cezalar olduğu gibi kaldı. Tasarı Adalet Komisyonuna sevk edildi. MYK üyesi ve partide önemli görevleri olan kişi ile görüştüm. Ben tasraıda cezanın kalacağını 6 aydır yazıyorum. Bu yüzden bazı haddini bilmezlerin saldırısına uğradım; ama ne yalan söyleyeyim bu yetkiliden aldığım haber beni yıktı, çünkü benim asgari beklentim geçmişe yönelik bir aftı, en azından. Böyle bir kazanımdan sonra yargı yolunda, yerel mahkemeler, Yargıtay, AİHM’de mücadeleyi sürdürürüz diye düşünüyordum.

Kötünün en kötüsü oluyor!

Talihsizlik kötünün en kötüsü gerçekleşmek üzere, hemde kısa zamanda, yasa önümüzdeki hafta mecliste. Yorgun bir günden sonra eve henüz geldim, biraz dinlenip kendime geldikten sonra bu haberin bütün detaylarını size aktaracağım .

Herkesten yorum bekliyorum. Bu gece burdayız.

Posted in Genel. 9 Comments »

9 Responses to “Tasarı MYK’da görüşüldü”

 1. erkan Says:

  Abi öyle şeyler yazdınki yorum yazacak halmi kaldı.Doğruysa demiyorum sen diyorsan doğrudur.Bu bir felaket.Yazık oldu emeklere.

 2. erkan Says:

  işte bu bizim hikayemizz.

 3. tansu tekin Says:

  BU İŞİN BİR ADI KONSA AF VARSA VAR YOKSA YOK NE BEKLIYORUZ ANLAMIŞ DEĞİLİM İNSANLAR CEZAEVLERİNDE SAĞLIKLARINI KAYBEDIYOLAR BU İNSANLAR KATİL DEĞİL SADECE BORÇLU AF CIKACAK BELKİ AMA BAZI ŞEYLER İÇİN ÇOK GEÇ OLACAK ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN

 4. ercan Says:

  özge tokar..adam öldür terör ol ama bu ülkede cek yazma..affı yok..neden biliyomusun.. cünkü sen vergi verdin.iş verdin..aş verdinn.yıllarca dönmeyen cekin bu krizde döndü..bunun sorumlusu türkiye değil dünya değil yönetim değil..bunun sorumlusu sayın başbakanımın dediği gibi işini bilşmeyen esnaff..tamamda biz işimizi 15 yıl bildik ceklerimizi döndermedik ne olduda bu grizde döndü ceklerimiz..BİZ DOLANDIRICI DEĞİLİZZ….

 5. ercan Says:

  dağa cıkma zamanı..cık daga sık orduya vatanı bölme arzusunda ol sonra in aşağıya sen savcılar hakimler karşılasın ve bir gecede serbest ol.bumu adalet sayın oflu oğlu..yıllardır vergimi verdim devlete..adliyenin yolunu bilmezdim..şimdi nerdeyse adliyede yatcamm.maksadımız borcumuzu ödemek..biz demiyoruz ki alacaklı mağdur olsun..benim de elimde patlayan cekler var..oh ne güzel herkes hapis cıkarsın..yazıklar olsun bu neyseeeeeeeee

 6. özge toktar Says:

  merhaba
  lütfen bilgi bekliyoruz ne bu ya ne yapıcaklarına bir karar verisinler biz adamı öldürdük hırsızlıkmı yaptık aş verdik ekmek verdik vergimizi verdik ne destegi köstek gördük artık yeter 1 yıldır hep bekliyoruz haber habugün ha yarın tatil yaptılar

 7. manavgattt Says:

  bu ne adaletsizlik.500 bin tl malımı haczle kaldırdılar toplam 40 dosya ile..satış istemediler.bende istemedim cünkü ben bilmiyordum satışı isticemii.malım yedi eminde cürüdü..hadii cürümeyeni gidip almak istesem yedi emin kalkan mal tutarı kadar yedi emin kirası istiyor..mal kimseye hayır etmedi..ve arkasından acılan tonlarca davaa.ve ve cezaaa.devlet nerde sormazmı bu adamın 500 tl malı kalkmış hacze..kaldıranlar neden suc duyurusu yapıpta ceza cıkarttırıyorlar diye..yazıklar olsun arkadaşlar..yuvam dağıldı kariyerim bitti..15 yıldır dönmeyen ceklerimi ben ceza var diye ödemedim.kariyerim icin ödedim…İNTİHAR KACINILMAZ OLDU ARTIK!!!!

 8. manavgattt Says:

  sayın oflu oğlu vekaleten atılmış olan imzalardaki ceza vekile verilmicekti buda devam etcekmi

 9. serdem Says:

  Satın Ofluoğlu
  Vadesinden önce yazılan çekler ve şirket adına yazılan çeklerde bir iyileştirme var mı?


Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: