EKİM MUTLAKA DEĞİL

EYLEM SONRASI AÇIKLAMALAR

ADALET BAKANI SADULLAH ERGİN ÇEK SORUNU EKİMDE ÇÖZÜLECEK DEMİŞ

BLOGLARDA ŞÖYLE YAZIYOR:

EKİMDE MUTLAKA!

AYRICA EYLEM SONRASI AÇIKLAMADAN ÖĞRENDİĞİMİZE GÖRE HERŞEY TAMAMMIŞ DA ALİ BABACAN İLE MALİYE BAKANI MEHMET ŞİMŞEK ENGELLİYORMUŞ!

EYLEM SONRASI HABERLER BUNLAR.

 PEKİ, BU HABERLERDE YENİ OLAN NE VAR? HİÇBİR ŞEY YOK. AĞUSTOS AYINDA HİÇBİR ŞEY OLMAYACAĞINI BİZ YAZDIK 26 Temmuz TARİHLİ YAZIMDA ŞÖYLE DİYORUM:

20 AĞUSTOSTA GENEL AF YOK

BU GİDİŞLE EKİM AYI DA ZOR

Hani ne derler; doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlar, biz daha önce de yazdık umutlar Ekim ayına kaldı diye, şimdi de diyoruz ki organize bir mücadele yürütülmez ise Ekim ayında da sonuca varmak zor görünüyor.

NEDEN AF ÇIKSIN Kİ? HÜKÜMET NEDEN KARŞILIKSIZ ÇEK CEZALARINI AF EDECEK?

a)HÜKÜMET AB KRİTERLERİNE İNANMAKTADIR VE AB YE UYUM SAĞLAMAK İÇİN KARŞILIKSIZ ÇEK CEZALARINI KALDIRMAYA HAZIRLANMAKTADIR.

b) HAPİSHANELER DOLUDUR, MAHKEMELER KARŞILIKSIZ ÇEK DAVALARININ ALTINDA KALKAKAMAYACAK DURUMA GELMİŞLERDİR (1)

   PEKİ, ALİ BABACAN İLE MEHMET ŞİMŞEĞİN KARŞI TAVRI YENİ BİR HABER Mİ, DEĞİL. PEKİ ALİ BABACAN İLE MEHMET ŞİMŞEĞİN KARŞI TAVRININ ÇÖZÜMÜ ENGELLEDİĞİ DOĞRU MU? HAYIR, DOĞRU DEĞİL, İYİMAYA 29 HAZİRAN MECLİS ZİYARETİMİZDE BİZE NE DEDİ, BAŞBAKAN ÇIKSIN BU YASA DESİN YARIN ÇIKAR DEDİ, GERİSİ BAHANE. ACABA EKİMDE NE GİBİ BAHANELER ÇIKACAKTIR.

EKİM MUTLAKA DEĞİL, İŞİ CİDDİYE ALMAK LAZIM, BU KONUDA DAHA GENİŞ BİR YORUMU YAKINDA BURADA YAPACAĞIZ, ŞİMDİLİK ŞUNLARI SÖYLEMEKLE YETİNELİM:

İNSANLARI BOŞ HAYALLERLE OYALAMAK HEM ONLARA VE HEM DE HAREKETE ZARAR VERMEKTEDİR. YASA TASARISI MEVCUT HALİ İLE VAHİMDİR VE BİR ÇÖZÜM GETİRMEMEKTEDİR, ALT KOMİSYONUN TEKLİFİ, RAPORU İSE ORTADA YOKTUR. CİDDİ OLMALIYIZ. ÇÖZÜM DİYE ÖNÜMÜZE YENİ BİR UCUBE ÇIKARMASINLAR .   (1)      ttp://hukukro.wordpress.com/2009/07/26/karsiliksiz-cek-affi-ne-zaman

One Response to “EKİM MUTLAKA DEĞİL”

  1. cengiz Says:

    çok dogru bunların yaptıgı oyalamak ve tamam diyerek insanları rehavete düşürüp tepkisizleştirerek eylemsiz kılmaktan başka birşey degildir mutlaka yeni stratejiler belirleyerek mücadeleyi arttırmalıyız sayın ofluoglundan ve diger öncü hukukçularımızdan bu konuda daha çok özveri istiyoruz binlerce masum insan için allah için nolursunuz bu insanları zulümden kurtarın


Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: