KARŞILIKSIZ ÇEK AFFI

Posted in Genel. 5 Comments »

5 Responses to “KARŞILIKSIZ ÇEK AFFI”

 1. yaşayan ölü Says:

  işte sorunumuz bu biz af değil kanunsuz suç ve ceza uygulamasını sorguluyoruz ve içeridekilerin bırakılmasını dışarıdakilere kesilen cezaların düşürülmesini istiyoruz.

  fakat öyle bir hava oluşturuldu ki, millet af istiyoruz sanıyor.malesef konudan uzak insanımızın iliklerine işleyen dinsel bir bakış açısından kurtulmadan bu ülkenin düzeleceği yok.

 2. duygu@edonanim.com Says:

  mERHABA RAHMİ BEY
  SİZE BİR MAİL ATTIM AMA
  MAİL OLARAK CEVAPLIYABİLİRMİSİNİZ SİZDEN RİCAM FİKRİNİZ NEDİR

 3. ayhan Says:

  selamlar sayın ofluoğlu, izninizle bir şey sormak istiyorum.Herhangi bir tacir yada şirket battığı zaman,çekler yada diğer ekonomik taahütler veya sözleşmekerde hapis,icra,sicilin bozulması gibi yaptırımlar gündeme gelir ve uygulanır.Peki devletin yönetiminde söz sahibi olanlar ülkeyi batacak duruma getirirse ;yanlış siyasi , ekonomik ,kültürel,sosyal,hukuki ve vs. hatalar yaparlarsa onlar için acaba nasıl bir yaptırım var Bu konuda bizi aydınlatır mısınız hocam?

 4. ayhan Says:

  SELAMLAR , karşılıksız çek için af istemiyoruz .Çünkü af istemek bir suç işlemeyi gerektirir;bir kasıt olması gerekir vs,vs.Oysa biz herhangi bir suç işlemedik ,kimseye karşı kasıtlı bir tavrımız yok dünyayı kasıp kavuran krizde koskoca devletimiz bile inanilmaz etlilendi,ne holdingler etkilendi ;küçük işletmeler ne yapsın ,onlarda doğal olarak etkilendi iş yerleri -bir araştırmaya göre günde 260 iş yeri kapanıyor-kapandı ,iflaslar oldu haliyle çeklerde karşılıksız çıkacak -hoş bir durum değil ama realite böyle- yani kasıt yok suç yok cezada olamaz .NİYE AF İSTEYELİMKİ .CEZANIN KALDIRILMASINI İSTEYELİM…..


Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: